Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS5 vagy Xbox series X?

PS5 vagy Xbox series X?

Figyelt kérdés

dec. 19. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Ps5
Xbox series X
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha tömegjátékok akkor Xbox. Ha exclusive cimek akkor PS. Ilyen egyszerű. :D
dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cameroon ***** válasza:
100%
Én most ps 5 öt vennék.
dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

egyértelműen ps5.

xbox nekem ingyen sem kéne de ez csak az én véleményem

dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Xbox GamePass előfizetés sokkal többet ér, mint az a pár Sony exkluzív játék, de nem vagyunk egyformák (persze ha jönne a Bloodborne 2, azonnal vennék én is egy PS5-öt). A fiamnak PS5-je van, nekem Series X-em, és bár papíron az X egy kicsivel erősebb, de úgy vettem észre, hogy a multiplatform játékok szinte kivétel nélkül PS-re vannak optimalizálva: rövidebb töltési idők, stabilabb képfrissítés, stb.
dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se rossz választás, de érdemes átgondolni, hogy melyik játékok érdekelnek? Mindkét oldalon vannak nagyon jó exclusive játékok.


Én PS4-ről váltottam Xbox-ra, a game pass miatt főként, de nem bántam meg, az xbox kezd játékkonzolból "ecosystem" felé venni az irányt, imádom amikor a mentéseim az "xbox play anywhere" játékokkal átszinkronizálnak a már kevésbé combos de még éppen jó hardware laptopomra, és tudom folytatni a játékaim amikor éppen nem vagyok otthon. Vagy ugyanezt tabon Xcloudon keresztül. Majd hazaérve konzolon.


Ha sokat utazol, és szeretsz munka után játszani, szerintem ez egy nagy előny.


De a nap végén 2 játékkonzolról van szó, válaszd azt amelyiknek jobban tetszik a játék kínálata.

dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!