Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League Of Legends?

League Of Legends?

Figyelt kérdés
Van olyan magyar nyelvű oldal,ahol leírják,hogy hogyan kell buildelni és nem olyan régi(tehát a jelenlegi lol-nak is megfelel)?Tudom,hogy vannak olyan oldalak,ahol lehet nézni buildeket,de egy idő után meg kell tanulnod magadtól buildelni,mert meccs függő,hogy mit kell buildelni,meg asszem azt is figyelembe kell venni,hogy az enemy mit buildel.

dec. 25. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy op.gg, blitz.gg, stb féle segédprogram jól jöhet az elején, de miután megérted mit csinál a champion, akit játszol, és melyik item mit csinál, tudni fogod magadtól mi kell. Meg a meta top rangokig nem annyira számít. Tehát, hogy most yone-ra statikot, vagy botrk-t veszel kraken helyett első itemnek, szinte mindegy, hiába a kraken rush még mindig a legerősebb. Meg érdemes magadra szabni a buildet. Egy két itemet kicserélni. Pl.: nasusnál én nagyon szeretek második itemnek shojin-t építeni, frozen heart helyett. De még mindig az a lényeg, hogy azért gondolkodj játék közben mi előnyös a champion szempontjából.
dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!