Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha van game pass ultimate...

Ha van game pass ultimate előfizetésem, akkor a Disney + és a YouTube használata ingyenes?

Figyelt kérdés
dec. 27. 21:41
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem tudtommal!
dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a GAME pass-nak mi köze van 1 tv adóhoz és a youtube-hoz? xDDDD troll kérdés xD
dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mi köze van, ezért kérdezem :)

A játékok közt, ahogy keresgéltünk (nyilván a gyerekeim játszanak, nem én így nem értek hozzá) ott láttam ezeket is.

Most kaptak karácsonyra xboxot, mert barátnál játszottak és tetszett nekik, nem troll vagyok, hanem abszolút nem értek hozzá,mert sosem volt ilyenünk.

dec. 27. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést kérek. Akkor tisztázzuk:


Youtube az PC-n van és ingyenesen nézhető videómédia oldal filmeknek,zenéknek,klippeknek,stb. Semmi köze Xbos game pass-hoz.


Disney+ TV adó, azt a szolgáltatódnál kell kérni hogy elérhesd. Szintén semmi köze a GP-hez.


Az Xbox Game Pass annyit takar hogy az előfizetés ideje alatt több száz játékhoz hozzáférsz amik benne vannak a game pass kinálatában.

dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, így már értem. Köszönöm szépen a segítséget!
dec. 27. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
#4-es, milyen TV adóról beszélsz? Ugyanolyan streaming szolgáltatás mint a Netflix, vagy Hbo
dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6. Igaz, DE akkor sincs semmi köze Xbox Game Pass-hoz ami a kérdés volt.
dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt azt írják, hogy korábban már volt ilyen és újra visszatért, hogy az Xbox Game Pass Ultimate-el bekapcsolhatsz egy 30 napos ingyenes Disney+ próbaidőt az Xboxon. Aztán, ha lejárt a próbaidőd, akkor meg előfizethetsz a Disney+ra és tudod tovább nézni az Xboxon - meg gondolom ugyanazzal az előfizetéssel más eszközökön is:

[link]


Itt azt írják, hogy a YouTube Premium előfizetéssel elérhető ingyenes Xbox Game Pass Ultimate próbaidő - de csak az USA felhasználóknak:

[link]


Itt meg azt írják, hogy a YouTube Premium előfizetőknek PC Game Pass próbaidő elérhető:

[link]

jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!