Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 5 vagy Xbox Series X?

Playstation 5 vagy Xbox Series X?

Figyelt kérdés

Melyikre vannak jobb játékok? Itt inkább az exkluzív címekre gondolok, amit csak az adott konzolon játszható. Szeretnék kérni 1-2 címet is.

game pass ultimate vs playstation plus premium?

Melyik konzolnak jobb a joystickja? Melyik a jobban kézreállóbb?

Melyik konzol támogat billentyűzet és egér használatát a játékhoz?



dec. 30. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
vedd meg mindkettőt
dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Billentyűzetet és egeret mind1ik támogat.

Nincsenek jobb játékok a 2 konzol közt, vannak amikre csak ps-e és xboxra vannak. Pl: A god of war, spiderman, meg ilyen játékok csak ps. A Halo, gears of war, forza, meg cod az csak a xbox.

Az ultimate a jobb szolgáltatás a ps+-nál, az Ultimate ad EA Play tagságot, magát a gamepass-t, a core-t és a pc game pass-t na meg a felhő játékot, ez persze havonta kb 4790 forintba kerül, de megéri.

A kontrollerek közt a Series kontroller kényelmesebb fogni, nem izzad annyira a kezed rá nem lesz annyira nedves a kontroller ahol fogod. De kb azon kívül hogy kényelmes a ps és az xbox kontroller közt nincs (sok) különbség.

Mind2 képes a 4K 3840x2160 játék felbontásának futtatására, akár 120 akár 60 fps-ben, 8K felbontásra is képesek felvételek futtatásán.

Xboxnak egy kicsit a software is bugos, de ez nem akájoz meg a hátrányokban. Amondó vagyok, a játékoktól és attól függ kinek melyik tetszik jobban kinek, a PS5 a legnépszerűbb és a legaladottabb, a Series X a legerősebb konzol a mai napig, viszont közel se adtak el annyit belőle mint a PS5-ből

dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

1. Haveroknak mi van? Nem sok crossplatform játék van. Szerintem exkluzívak terén a PS erősebb

2. A box gamepass jobb, vannak benne 0day MS játékok, a másikban nincs

3. A kontroller megszokás kérdése, van akinek ez kényelmesebb, másiknak az, a boxé keskenyebb

4. mindkettő, de ez nem mérvadó, mivel a játéknak kell támogatnia


Volt már konzolod?

dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én előbb vennék Nintendot, de ha a kettő közül kell választani akkor PS.
dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Playstationre jobb és több exkluzív van, X-box játékok mind megjelennek PC-re is.

Game pass jobb.

Az egér billentyűzet támogatása az X-boxon jobb.


Ha van pénzed egy normális gépre, akkor amúgy jobban jársz a PC-vel.

dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából teljesen mindegy. Az, hogy kinek mely játékok tetszenek jobban az egyén függő. Nekem van mind a kettő és nem tudom egyértelműen kijelenteni, hogy egyikre jobb exkluzív játékok lennének, mint a másikra. A kontroller is leginkább egyén függő. Szerintem az xbox kontroller kényelmesebb, de a dualsense-ben nagyon jók a funkciók, amiket leginkább csak a Sony játékok használnak. Az előfizetéses szolgáltatások közül az xbox sokkal jobb. Én váltogatni szoktam közöttük, de szerintem a game pass-ban több és jobb játékok vannak. Ps-hez van vr. Egér billentyűzetet támogatja mind a kettő, de sajnos a fejlesztők lusták a játékba tenni ennek a támogatását. Nem a konzol miatt nem fog menni a játék egér billentyűzettel, hanem azért, mert lusták a fejlesztők/kiadók.

Azt is nézd, hogy a barátaidnak milyük van, ha esetleg szeretnél játszani velük, mert nem minden játék cross play.

jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még a visszafelé kompatibilitást kijelentettem. Az igazából csak az xbox-on létezik. De ps4 játékok futnak a ps5-ön is.
jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!