Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks vagy a war...

World of tanks vagy a war thunder a népszerűbb tankos játék?

Figyelt kérdés
jan. 2. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
WarThunder jelenleg népszerűbb
jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van találtam napi játékosszámokat, a World of tanks: 150 000, a war thunder: 520 000
jan. 2. 20:04
 3/6 A kérdező kommentje:
twitchen viszont magasan a World of tanks vezet
jan. 2. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Az 520 ezret nem tudom honnan szedted, most van csucsido es 214 ezer jatekos van, 4900 csataval.

A Wot 2 vagy 3 csatornan fut, szoval tobb a 150 ezernel.

Arrol nem is beszelve hogy nagyobb a marketingje, nagyobb hiressegekkel, igy tobb emberhez eljut.

De ha jatszani akarsz, ne a nepszeruseget nezd, hanem hogy milyen stilusban jatszanal. Eg es fold a 2 jatek, es keves olyan jatekos van aki mindkettot szereti.

jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Az 520 ezret nem tudom honnan szedted"


Napi játékos szám, de a wotot elírtam, 450-et akartam írni. Így is több a wt. Régen wotoztam de elegem lett hogy tier 8 felett arról szól a játék hogy eltalálod-e a tank kupoláját, mert még prémium lőszerrel is sebezhetetlenek szemből a tankok.

jan. 4. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, utolag latom hogy figyelmetlen voltam.

En 7000+ csata utan kukaztam a Wot-ot, es 10 éve csak Wt-t jatszom.

Korábban kevesebben voltunk, de a tavalyi fellázadas a fejlesztők iránt javitott a játékon, es megnőtt az aktiv jatekosok száma.

Itt nincs sebezhetetlen tank, de a repülők/helikopterek a tankcsataban jatekmenet miatt itt is paran kitépik a hajukat.

De a skill többet szamit, es kevesebb mulik az rng-n mint a Wotban.

jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!