Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LEGO valóban a gazdagok játéka?

A LEGO valóban a gazdagok játéka?

Figyelt kérdés

jan. 19. 21:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Rákerestem hogy milyen az 1500fts szettek mert a 8 as megemlítette
jan. 21. 10:58
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy az autózás a gazdagok kiváltsága-e. Nem, hiszen autózni nem csak Ferrarival lehet, hanem mondjuk 10 éves használt Suzukival is. Nyilván nem ugyanaz a szint, de ha autózás a kérdés, abba mind a kettő beletartozik.
jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
#11, és? Mit találtál? Ugyanúgy LEGO-t. Kisebb készletet, de valódi LEGO alkatrészeket, modellt, összerakási útmutatóval. Mi kell még?
jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a darabszám / ár arányt érdemes nézni. Simán van olyan, hogy egy Bionicle 200 darab és kerül 50 ezerbe, egy másik szett meg mondjuk 2000 darabos és kerül ugyanúgy 50 ezerbe.
jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen és a kis készletekben sincs olyan kevés alkatrész, arányaiban nem drágábbak.

Ha egy, most elérhető készletet kéne mondanom, ami ár-érték arányban nagyon megéri, az a 71805-ös lenne. Ez nem alkatrészügyileg, hanem 4 szuper minifigura és a méretéhez képest szintén szuper robotpáncél miatt, már 2890 forinttól.

jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem, ami megéri az a technicből a Ford GT és a Batmobil. 30-40 körül vannak. És jól is néznek ki. Még ami jól néz ki, az a Formula-E autó 20 körül.
jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Érdekes kérdés ez.


Semmiképp nem olcsó, de nagyon bukni sem lehet rajta, ha tudod mit éri megvenni, mit nem. Én pl simán megveszek egy drágább készletet, mert ha kifut, 1 év múlva többet fog érni, mint amennyiért vettem. Így igazából amíg örömet lelek abban, hogy ki van állítva a lakásban addig jó, később meg eladhatom, nem tudok rajta igazán pénzt bukni, nem olyan, mint egy műszaki cikk amit kihozol a boltból és 20%-al rögtön kevesebbet ér.

febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!