Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elég furcsán fog hangzani a...

Elég furcsán fog hangzani a kérdésem,kérlek ezért ne "kövezzetek" meg, Egy gamer pc-n,amiben van optikai meghajtó,játszható-e a Forza Horizon 4. és 5. része? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval nincs Xboxom,megvan a 4. része,GA2-ről,de nem a legjobb..


Ezért kérném a segítségeteket,mert kutakodtam,de nem találtam semmi hasznos infót ezzel kapcsolatban.


Steam-em van,Microsoft fiókom is,a mostani gépemben nincs optikai meghajtó.



Lehet-e így játszani a Forzát,ha lesz CD meghajtó a gépemben?


Minden segítséget hálásan köszönök előre is.


Még annyi a lényeg,hogy havonta nem szeretnék fizetni.


Elég nekem a Standard kiadás,az úgy tudom,hogy nem fizetős.


Szeretnélek titeket megkérni,hogy akár privátban,vagy hozzászólásban jöhet link is,hogy melyiket válasszam,ha lehet CD-ről játszani.


Remélem érthetően fogalmaztam,természetesen mindenkit felpontozok,aki értelmes válaszokat ad.


Nagyon szépen köszönöm a segítségeket,szép estét.



#számítógép #optikai meghajtó #Forza Horizon 4. és 5. része #Nincs Xboxom #Játszható-e CD-ről?
jan. 25. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha X-box lemezed van az nem játszható PC-n, ha van optikai meghajtód se.

Ha PC verzió van meg, az egy optikai meghajtóval minden további nélkül játszható.

Ha online veszel Steam kulcsokat nem kell optikai meghajtó, bármilyen játékot hozzáadsz a Steam "könyvtárhoz" letöltöd és játszod. Ha nem kell letörlöd, ha megint tolni akarod újra letöltöd ahányszor kell.

Vagy 10 éve nem vettem fizikai lemezt. 😃

jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ez nem havi díjas, ha "megveszel" Steamen valamit az amég van Steam addig korlátlanul hozzáférhető.
jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,mentek a zöld pipák :)
jan. 26. 01:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így nekem kicsit zagyva. Az optikai meghajtó semmit nem befolyásol játék szempontjából, az arra van, hogy a különböző lemezeket lejátsza.


Ha az a kérdés, hogy kiadták-e a Forza Horizon 5-öt lemezen, akkor arra a válasz nem. Egyik FH rész sem jelent meg PC-re lemezen. Tegyük hozzá, hogy kb. 15-20 éve nem adnak ki játékot CD-n, 2004-2005 környékén átálltak a DVD-re, de mára már azt is rég kinőtte az ipar, úgyhogy azt se erőltetik már annyira. A Blu-ray meg eleve el se terjedt már, mert addigra már bőven ott volt a Steam.


Előfizetni semmire nem kell, az a konzolok sajátossága, hogy még elő is kell fizetni, ha multizni akarsz, PC-n ez nincs.


A Standard kiadás is fizetős, ugyanúgy meg kell venni, ez nem ingyenes játék.

jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 4. a hasznos információt.
jan. 26. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!