Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA és Red Dead? (Spoiler)

GTA és Red Dead? (Spoiler)

Figyelt kérdés

Szóval nemrég elővettem a RDR2-t és elgondolkoztam, hogy a GTA és RDR világa egy és ugyan az e? Szóval mindkét játék utal egymásra sok aspektusban pl a GTA online-ban sok helyen fellelhetőek helyek, amik RDR2 területeiről vannak elnevezve vagy olyan emberek akik valamilyen módon kapcsolódnak az RDR világához viszont...


Az RDR2-ben nem egyszer említik New Yorkot ,ami a GTA-ban Liberty City na most az nem lehet, hogy átnevezték volna mivel a GTA-ban Liberty City-t régen New Rotterdamnak hívták ahogy a valóságba New Amsterdam-nak a RDR világába pedig szintén a valós régi nevén hívták a polgárháború idején vagyis New Amsterdam-nak. Na most az RDR-ben Florida is létezik a GTA-ban pedig nem vagyis de csak más néven onnan tudjuk, hogy a Red Dead-ben Floridának hívják mert Dutch említi mikor Guarmán Arthur megkérdezi, hol vannak (ezt úgy éehet, hogy te magad beszélsz csak úgy Dutch-al) azt válaszolja: "Ugye miután elhajóztunk Florida mellett akkor ébredtél fel és kellet elhagynunk a hajót most pedig ugye itt vagyunk ezen a szigeten Kuba alatt" kb így fordítottam.



Szóval a 2 játék kapcsolódik egymáshoz valahogy mert mindkét játék utal egymásra viszont a földrajzi területek nem egyeznek mert pl Liberty City és New York nem létezhet egyszerre egy világban mivel a két város egy és ugyan az.


Szóval szerintetek?



febr. 11. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,igazad van
febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Györffykee ***** válasza:
Szerintem ezt a készítők sem tudják biztosan. Mármint amiket említettél, azok nyilván valósak, de szerintem inkább csak easter eggek. Meg ugye van a híres könyv Franklin új házában amit bizonyos J(ack). Marston írt, ez utalhat arra hogy a kettő egy univerzumban játszódik de szó szerint csak univerzumban, mivel ahogy mondtad, a város nevek nem egyeznek, bár hogyha ugyanúgy hívták volna őket mint a GTA-kban szerintem az elég nagy hülyeség lett volna, mivel az azonnal leleplezte volna. De a kérdésedre válaszolva: szerintem nem. Ezek csak easter eggek
ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!