Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen virtuális neveldéket...

Milyen virtuális neveldéket ismertek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10-15 évvel ezelőtt rengeteg nevelde volt az interneten, most már alig akad 1-2, ami működik. Ti milyeneteket ismertek, és melyikkel szoktatok játszani?


Én ezeket ismerem:

- TeveClub

- Ebnevelde

- Hősember

- Alkoholista Nevelde



#nevelde #TeveClub #ebnevelde #hosember #alkesznevelde
febr. 21. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos sorra szűnnek meg, mert túlhaladt rajtuk a net. Ma már a csili-vili, agyon 3D animált, beszélő dolgok kellenek, mikrotranzakciókkal teli - nem mintha a Teveclubon ne lett volna. Amiket én ismertem a Teveclubon kívül mind megszűnt már. Igaz egyiken se volt mikrotranzakció, az egyik egyenesen hobbioldal volt, ahhoz képest nagyon sokáig húzta. De már jó ideje az sincs.
febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Shakes and Fidget(sfgame) még böngészős karakterfejlesztő játék. Máig él és virul. Talán még belefér a nevelde kategóriába.


Hasonló volt vadnyugatos meg japán szamurájos témában is, amivel játszottam egy keveset. A címek nem ugranak be.


Meg volt a minimalista Számnövelő is.


Itt van még jó sok cím:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3086697-..

febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Harcosnevelde. Már megszűnt, gondolom olyasmi okokból, mint amit #1 írt.
febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azt kívánom bár MIND megszűnne már végre. Idegbajt kapok mikor azt látom indavideón 1 anime alatt hogy pár nyom#rék ezeket hírdeti ott... -.-"
febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Bárcsak sose léteztek volna!
febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tini koromban (2005-2008 körül) egy Powerpets nevű játékot játszottam. Ahogy nézem, még mindig létezik; sőt ugyanúgy néz ki, mint akkor.

Barátnőm egy Howrse nevűt játszott, bár nem tudom, hogy az klasszikus értelemben vett nevelde.

febr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
KenderNevelde is üzemel, (és üzemelni is fog, biztosan tudom mert az enyém :D )
febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hörinevelde.

Pöfike volt az admin.

márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Teveclub nemrég beröffentett egy Flash emulátort, így újra teljes pompájában ragyog modern gépeken is.
márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor futok is a nagygéphez, fel a padlásra!
márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!