Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TheVR Pisti miért játszik...

TheVR Pisti miért játszik mindig olyan elcseszettül, mint egy szellemi fogyatékos?

Figyelt kérdés

Ott van például a Resident Evil 4: Remake végigjátszása, amit most van időm végignézni.


Pisti folyamatosan kapkod, nem figyel oda


Például a Bella nővérek elleni harca kész katasztrófa. Ashleyt be se rakja valamelyik szekrénybe, úgy áll le harcol ellenük és csodálkozik, hogy instant elbukja. [link]

(PS: Még Nessajnak is volt annyira "élelmes", hogy berakja Ashleyt szekrénybe pihenni. :D)


TheVR Jani sokkal különbül játszik. Higgadt, odafigyel, jobban fókuszál mindenre is. Lásd a RE3:Remake végigjátszását.


Miért van az, hogy TheVR Pisti ennyire elcseszettül játszik?



febr. 25. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Én bírom, ahogy csinálja :-) Mondjuk az általad írt játéknál nem néztem (nem szeretem a műfajt), de egyébként nekem az jön le, hogy Pisti nem egy profi, hanem a legtöbbünkhöz hasonlóan csak egy "egységsugarú" játékos, ráadásul rengeteg játék lehet a queue-ban, nem lehet heteket pcsölni egy-egy címmel, minden részletébe belemenni, stb. Ez van. Ha zavar, nézz mást, vagy vedd elő magad és játsz vele úgy, ahogy szerinted kell :-)
febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
75%

Mert meg játsza magát, a nézettségért.

Bár ez csak az én véleményem.

febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
mert szellemi fogykos
febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
31%
Te biztos szarabbul videózol, akkor most miről is beszélünk? :D
febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
50%
Támadnak a fanok, vigyázz kérdező xd
febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
20%
Én nem vagyok FAN, csak tény ... a kérdező sose fog annyi feliratkozót szerezni, amennyi Nessaj és Pisti. Nessaj is sokat színészkedik, hiába gondol ezt-azt a kérdező.
febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
#6 még is honnan tudod? Akár többet is tud szerezni bárki. Csak nagyon kitartónak inteligensnek, kell lenni. Nessajék is 0 feliratkozóval indultak. És lehet hogy nekik is mondták hogy sose lesz annyi feliratkozód, mint x-nek.
febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
58%
Nem elég kitartónak lenni ... ha nincs meg a kreativitás hozzá, sosem lesz meg az eredmény. Ide képességek kellenek.
febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig, pl. némelyik soulslike-ot egész jól nyomja. Máskor meg tíz órán keresztül szerencsétlenkedik egy boss-al ahelyett, hogy más taktikát próbálna. Persze azt sem szabad elfelejteni, hogy ez az egész egy show, a nézők dobálják a pénzt, ha Pisti ordítva káromkodik.
febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#1: Történetesen nem kell profinak lennie, nem is azt várom el Pistitől. Én se vagyok profi. Csak, ha már a legalapabb alapokkal sincs tisztában, akkor ott jó, hogy mindenki is fogja már a fejét.

+Például Pisti fojton nyafog, hogy nincs heal. És simán ott hagyja a pecsába a healeket a Resident Evil 4, mert az épp egy vipera. Simán fölvehetné és benyomhatná magának, mert mindig, amikor viperát talál le van fogyva az életereje. :D

febr. 26. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!