Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem a gyorskockázós...

Miért nem a gyorskockázós módszert tanítják a kezdőknek is a Rubik kockánál?

Figyelt kérdés
A szintes módszernek így is az a legnagyobb problémája, hogy a végére iszonyat hosszú algoritmusokat kell megtanulni, akkor meg miért nem inkább rögtön a gyorskockázós módszert tanítják a kezdőknek is? Miért van egyáltalán kezdő módszer?

febr. 25. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Mert az nehezebb.


A kérdés inkább az hogy miért van egyáltalán módszer? Mi értelme annak ha úgy rakod ki a rubik kockát hogy megnézed, sőt megtanulod a kirakáshoz szükseges lépéseket. Mintha vegigjátszás alapján mennél végig a Tomb raideren.7

febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogy lehet nehezebb, amikor a szintes módszerben az utolsóelőtti is 15 lépés...?


Azzal egyetértek, hogy módszert megtanulni kevésbé menő, mint IQ-ból megcsinálni, hiszen olyan, mint amikor bemagolunk valamit ahelyett, hogy megtanulnánk és megértenénk, ám én nem is tartom magam olyan okosnak, hogy el tudjam képzelni, hogy saját kútfőből kirakom, vagy csak türelmetlen vagyok hozzá, ezért tanultam meg a szintes módszert (így meg már nem is vagyok teljesen kezdő...)

febr. 25. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy kezdő még általában nem fogja rendesen átlátni a gyorskockás algoritmusokhoz szükséges helyzetek nagyját.
febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem azt mondtam hogy hosszabb, hanem hogy nehezebb. Van különbség.
febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már jó párszor előfordult ezen az oldalon, nyugodtan olvasd vissza őket.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__12222859..

febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt is én kérdeztem még tavaly, rémlett is, hogy egyszer már feltettem itt ezt a kérdést, de nem találtam, köszi a linket! :)
febr. 27. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!