Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA IV mennyire számít...

A GTA IV mennyire számít jónak, sikeresnek a GTA-k között?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon sokminden hiányzik belőle, ami a többi GTA-ban, pl. a Vice Cityben vagy a San Andreasban megvolt, sokkal kevesebb jármű, fegyver, lehetőség volt benne

márc. 3. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
nekem a kedvenc GTA-m, kb 5x végigjátszottam
márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Simán GTA minőség, rendkívül reális fizikával.

Viszont ami miatt nálam nem N1, az hogy nincs vidék.


Nem tudom miért nem figyeltek erre oda.

márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Szándékosan próbálták meg realistábbá, komolyabbá tenni, ami óriási hibának bizonyult. Persze anyagilag nagyon sikeres volt, de a legtöbb GTA játékos nem erre a váltásra vágyott.
márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fizikája nekem is tetszett, de a többi része nagyon lapos volt. Nem voltak meg benne azok a lehetőségek, amik a San Andreasban megvoltak, pl. nem voltak benne tankok, nem vezethettél repülőt, vonatot, jóval kevesebb fegyver volt stb..
márc. 3. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem jött be annyira a színtelen környezet és robotikus mozgást végző főhős. az autók irányítása sem, olyan lomhán reagáltak mindenre. Igen, a fizika (járművek törése, elütött+lelőtt npc-k összeesése és megpördülése a legjobb volt az összes eddigi elkészült gta közül.
márc. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit a kora térméke. Késző 2000-es évek, amikor majdnem minden játékon volt egy "piss filter": [link]

[link]

Emiatt hajlamosak egy kicsit csúnyán öregedni. Hogy a GTA 4 komolyabb lenne, mint a többi, azzal azért vitatkoznék. Komorabb hangulatú, de pontosan annyira nem veszi magát túl komolyan, mint a többi. Persze ha a korszaka riválisával hasonlítjuk össze (Saints Row 2).

ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!