Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lesz a sorsa a Star Wars...

HunLo kérdése:

Mi lesz a sorsa a Star Wars battlefront 1-2nek ,hogy kijön a classic collection?

Figyelt kérdés

Mert most terveztem meg venni az eredeti SW BF1-et ,de így nem akarom egyenlőre ,amíg nem válik biztosra ,hogy mi lesz a sorsuk.

Mert ,ugye ez a classic collection egy remastered féleség szóval lesznek benne új elmek is ,mint pl:új jedik ill sithek stb új multis pályák játék módok stb.

De én inkább maradnák az eredetinél.



#játék #Star Wars #szórakozás #Battlefront #Remasterred #Classic Collection
márc. 13. 08:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Star Wars játékoknál votl rá példa pl:lego star wars 1-2 ,hogy kijött a complett saga és eltünt az 1-2 önmagában.

Ha jól tudom

márc. 13. 08:31
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem "új" dolgok, csak amik benne voltak az eredeti xbox kiadásban azok most belekerülnek a többibe is ebben az új collectionben.


Full felesleges az eredetinél maradni miközben az újjal csak többet kapsz.

márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát igen 2-es ,csak nagyon drága ahhoz ,hogy régi a játék!

Meg ahogy hallottam inkább a multira adtak többet ,mint a single-re.

Én nem akarok multizni.

márc. 13. 10:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy "hallgatsz" inkább olvasd el magad, hogy mit tartalmaz a pack. Szinte az összes dolog amit hozzáadtak single player-es dolog:


[link]


Egyébként a Battlefront I csak egy "új" pályát kapott, a II-höz adtak sokkal több dolgot

márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Valóbban

De akkor túl drága ahhoz képes ,hogy régi.

Most hiábba a frissítés főleg úgy ,hogy a kettővel nem is akarok játszani ,mert eleve nem tetszik.Az egy sokkal jobb.

márc. 13. 11:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor tisztasor, vedd meg az I-et
márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak ,hogy ha törlik a játékot akkor azt még én magam ,ha megveszem előtt tudok vele játszani mi után már nem elérhető?
márc. 13. 11:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Vagy akkor oda a pénz?
márc. 13. 11:23
 9/12 A kérdező kommentje:
Na mindegy elvileg holnap jön ki a collection azt megvárom ,ha meghadják az eredeti SW BF1-et akkor megveszem.Hanem akkor ez van.
márc. 13. 11:52
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ember, a google-zás ennyire nem megy? Ha megveszel egy játékot steamen az a könyvtáradban marad örökre, akkor is ha leveszik az áruházból. 1 perc volt rákeresni...
márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!