Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV-ben melyik endinget...

GTA IV-ben melyik endinget érdemesebb választani?

Figyelt kérdés
Ugye a Deal endingben Roman halt meg, a revenge endingben pedig Kate. Melyiket érdemesebb megmenteni? Roman-t vagy Kate-t?

#játék #GTA #Niko Bellic GTA4
márc. 15. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy "érdemesebb"? Pont az a lényege a döntésnek, hogy a számodra megfelelőbbet választod, más jelentősége nincs.
márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Roman-t mentettem meg mindig. Mondjuk nem volt nehéz döntés, a Katie-vel való kapcsolat nem igazán lett kidolgozva a történet során, meg a pénzzel se lehet mit kezdeni a játékban, szóval még az sem motivált.
márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:

Mindkettő bejezés elég szomorú, de a ,,Deal Ending" egyértelműen lehangolóbb és depresszívebb még a másikhoz képest is. Számomra(meg a játékosok többsége számára) Kate halála nemigazán megrázóbb mint egy akármilyen n+1 NPC halála, mert a készítők nem kreáltak neki igazán kedvelhető karaktert, és az úgynevezett ,,szerelmi szálat" sem lehet annyira átérezni. (Majd, ha kijön a Gta VI talán kiderül, hogy azóta megtanultak e romantikus szálat írni a Rockstarosok...)

Meg amúgy különben is mi a túróért döntenél úgy, hogy leállsz üzletelni Dimitrivel aki korábban többször is próbált meggyilkolni és ellehetetleníteni??? Niko ennél értelmesebb figurának tűnik...


Plusz véleményem szerint a ,,Revenge Ending" könnyebb is némileg. A ,,Dish Served Cold" küldetés könnyebb mint a ,,If The Price is Right", mivel nem végtelenített számúak az ellenfelek és nincsen benne kergetőzés. És a ,,Out of Comission" is könnyebb a ,,Revenger's Tragedy"-hoz képest mert motorról egyszerűbb felugrani a helikopterre mint a motorcsónakról.



Egyébként több jel is haloványan utal arra, hogy a ,,Revenge Ending" a kánon befejezés. Ezt egy másik hasonló kérdésnél már egyszer kifejtettem részletesebben, ha valaki szeretné bemásolhatom ide is.


Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy elmented a játékállást mielőtt választanál és akkor kedved szerint kipróbálhatod mindkét befejezést.

márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3 Miért szomorú?
márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!