Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyiket erdemesebb valasztani...

Melyiket erdemesebb valasztani? Netflix vagy HBO GO?

Figyelt kérdés
Nem ismerem egyiket se de hamarosan okos tvt vennek es ezert gondoltam valamelyikre elofizetnek.
2019. jún. 1. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az hbo go video player-ével nekem rossz tapasztalataim vannak. Okos streaming vagy milyen technológiát használnak, ami a leírás alapján a készülék teljesítményéhez és a sávszélességhez igazítja a videó minőségét. Nekem 10 másodpercenként buffereltek a videók chrome-on és ff-en, miközben twitch-en livestream-eket gond nélkül néztem 1080p-ben, és a google keresések között is csak hasonló panaszokat találtam, megoldást nem.
2019. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Netflixen csak elvétve van magyar szinkronos tartalom, ha ez szempont. Viszont én nagyobbnak látom a kínálatát (csak az USA-t ismerem, nem tudom mennyire vágják meg a magyar régióban), legalább 20 sorozat van nekem betervezve róla a következő időszakra, és egyre inkább hanyagolom az országos tévéket amin már csak a nyomozós sorozatok vagy családi sitcomok n+1-edik verzióját gyártják.

Én ha előfizetnék akkor Netflixet vennék, de amiatt is hogy eredeti nyelv + felirat az alapfelállás.

2019. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkettő, ingadozó, hogy melyiket szeretem jobban. Nekem pl a netflixen az negatívum, hogy egyre több a saját gyártású tartalom, amik nem feltétlen egyeznek az ízlésemmel. De tény, hogy nagyobb a kínálat. Az Hbo Go-n nagyon jó sorozatok vannak, a filmes kínálata eggyel gyengébb. Viszont van szinkron. Ami nekem itt nagy negatívum, hogy sokszor leszednek jópár népszerűbb filmet, aztán olyan 1,5 hónap múlva kerül csak vissza. De alapvetően szerintem mindkettő jó, nekem minőségben a Netflix telefonon nem nagyon szokott remekelni, itt az Hbonak jobb a képe, telefonon nem nagyon látok laikus szemmel különbséget. Szóval én azt mondanám, hogy az alapján válassz, hogy fontos e a szinkron, vagy sem. Remélem segítettem valamit.:)
2019. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitsegeket nagyon sokat segitettetek!! Nekem fontos hogy szinkronos legyen, LG 4k uhd tvt fogok venni
2019. jún. 1. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:

HBO GO: Valamennyi tartalom szinkronos vagy elérhető hozzá magyar felirat potom havi 1490 ft-ért.

Netflix: magyar nyelvű tartalom alig található,magyar felirattal viszont rengeteg. a probléma az hogy sokat kell várni egy új évad feliratozására,miközben az újabb évadok is fokozatosan jönnek. ha remek az angolod akkor a Netflix kiváló választás.

2019. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindkettő van, bár én mindkettőn angol hanggal nézem.

Mindkettőnél van 1 hónapos próbaidőszak, próbáld ki nyugodtan őket!

2019. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!