Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Game Pass Ultimate vásárlása...

Game Pass Ultimate vásárlása esetén iPhone-ról tudok játszani cloud szolgáltatáson át?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek van külön app rá, azonban androidos és az iOs-ról fogalma sincs.

Láttam, hogy 2021 óta ez már elérhető. Azóta javult sokat ez a szolgáltatás, élvezhető már telefonról, megéri az árát?



márc. 16. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Iphoneon azért nincs App mert az Apple nem szeretne ilyen konkurens előfizetéses szolgáltatásokat a telefonjára. Ha jól tudom jelenleg csak a böngészőből használható Xbox Cloud (xCloud) streamelést (ami mindenhol fut ahol van egy modern böngésző) lehet használni. Az hogy mennyire jó az rengeteg mindentől függ (net, hálózati szolgáltató, hely az adatközpontokról). Emellett játéka is válogatja melyik hogyan fut. Azt tudom javasolni, hogy próbáld ki az ingyenes Fortnite streamlést. Ahhoz nem kell előfizetés. xbox.com/play Kell egy profilt csinálni, a Fortnite ingyen játszható.
márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!