Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (Iphone)Mi a baja a telefonnak...

(Iphone)Mi a baja a telefonnak ha véletlenszerűen elmegy a szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Iphone 8 plus-om van, véletlenszerűen elmegy a szolgáltatás, val fellül a hálózattal kapcsolatban ír valamit. A simkártya benn van, azzal minden rendben van. Ha kiveszem majd visszarakom akkor sem javul meg, egyedül az oldja meg a problémát, ha újraindítom a telót. Utána valameddig megint jó. Szervízben szerintetek megcsinálják? Szerintem valami hardware-s probléma van.

2023. júl. 12. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos minden rendben a SIM kártyával? Elsőkörben én kicseréltetném a szolgáltatóval a SIM kártyát, hátha mégis csak azzal van a gond.

Ha nem segít, akkor gyári beállítások visszaállítása, ha az sem, akkor szervíz.

2023. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt mondod, hogy a kártyát nézd meg először!

Lehet hogy mozog, kilazult. Ragassz a kárty hátoldalára ragasztószalagot, hogy vasztagabb legyen és jobban odanyomódjon az érintkezőkhöz.

2023. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Átraktam a régi 6s plus-ba, ott tökéletesen működött. Az hogy lehet hogy ott végig jó?
2023. júl. 12. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!