Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan játék ami nagyon...

Van olyan játék ami nagyon hasonló a Genshin potion bolt eventjéhez?

Figyelt kérdés

Enyhén obsessed lettem a Genshin mostani verziójának main eventjével és már új karaktereket csináltam, hogy játszhassam rajtuk is. Már a barátaim fiókjára is felkéredzkedtem, hogy az őket is potion monopóliummá tegyem. Megszállottja lettem ennek az eventnek és minden ébren töltött percben ezt szeretném játszani, amíg még itt van.


Ismertek olyan játékot akár Steamen vagy bárhol máshol ami nagyon hasonló ehhez az eventhez?


Vajon elvette a potion event az eszem? Talán igen, talán nem, ki tudja. Jó találgatást és tippelgetést. Sok puszi!



#Steam #Genshin Impact #Diluc #imádom ezt a játékot #potion event forever #neuvilette
márc. 18. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg sem néztem még az eventet. Mit kell csinálni? TCG-t mennyire ismered?
márc. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mondstadtban nyitni egy boltot ahol potionoket raksz össze és adod el őket. Hasonló shop management játék mint az egyik mondstadti fesztivál minigame-je volt, csak ez ugye az egész main event.


A TCG-t ismerem, az elején sokat játszottam de már egy éve hozzá sem nyúltam.

márc. 19. 01:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Irhatnál róla lépésenkénti útmutatót. Néztem pár videót, de számomra az egész nem világos
márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Potion craft
márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!