Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vége az SSO-nak?

Vége az SSO-nak?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem,hogy megszűnik,hanem hogy normális küldetéseket nem készítenek,hanem csak versenyeket,meg futószalagon dobják ki az új lovakat.Ez a játék teljesen felhagyott a normális küldetésekkel?Csak versenyzős küldetésekre lehet számítani,meg új lovakra?Most már úgy vannak vele a fejesek,hogy beszednek az új lovakból annyi pénzt,amennyit csak tudnak és hogy ne csak lovak legyenek az újdonságok,ezért küldetés címszó alatt összedobnak a csapattal gyorsan valami versenypályát?Olyan,mintha már lemondtak volna a játékról és várják a halálát...

márc. 21. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

"Most már úgy vannak vele a fejesek,hogy beszednek az új lovakból annyi pénzt,amennyit csak tudnak"

Ez a helyzet tart nagyjából 2016-2017 óta, azelőtt normálisabb volt a játékélmény

márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nagyon bezuhant a színvonal. A karakterfrissítés óta nem tudnak kiadni úgy egy frissítést hogy az ne legyen bugos. Sőt, van hogy régi dolgok romlanak el, amit nem értek hogy a fenébe hoznak össze, amikor ahhoz nem nyúlnak, azaz nem kéne, de ki tudja mit csinálnak. A főküldire is fél évet kell várni, utána két bajni között (amiket lassan csukott szemmel is megnyerek) 15 perc alatt megcsinálom. Fél évente 15 perc szórakozás nem túl jó. A Hollow Erdő tényleg jó lett, sok munka van benne, de azt is 3 hétre széthúzva adták ki, hogy húzzák az időt. Azóta a téli fesztiválon kívül nem igazán jött érdemi. Most jön a tavaszi, kíváncsi leszek mi lesz, ha ugyanaz mint tavaly se bánom, legalább valami jó és időszakos dolog. De a főküldivel haladhatnának. Így folyamatosan veszítik a játékosokat, a 2 évig működő klub is egytől egyig alig jár már fel.
márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egyébként azt nem értem, ha nekik az összes ötletük annyi, hogy új veri új ló, miért nem valósítják meg a játokosok javaslatait. Én kb 2 hete fent se voltam, beváltom a promóciós kódokat amik most vannak, és ennyi a pixelpacizásom. A januári frissik még tetszettek is, aztán olyan rém felesleges dolgokat raktak be. Most őszintén, ki a franc csinálja meg ugyanazt a verit többször egymás után? Van legalább 30, ha nem több, nem szorulunk rá. Ez meg személyes vélemény lesz, de pl mikor behozták a futószárazást és kipróbáltam úgy beleszédültem, hogy csak na. Mondhatni egészen rosszul lettem. A nyàri fesztessel nem volt ilyen bajom.

Egyébként, én a cd változat tavasz részén nőttem fel, és nagyon hiányolok egy jó díjlovas pályát, úgyhogy izgatott vagyok mit alkotnak holnapra, remélem nem olyan rettenet ergya, megcsinálhatatlan lesz, mint a tavalyi, mert akkor én úgy fogom zaklatni a supportot, hogy a világ olyat nem látott még🤣

márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!