Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Falling balls lucky drop...

Falling balls lucky drop játékba össze lehet gyűjteni mind a 36 fajta gyümölcsöt? Mert nekem csak azokat adja amik már meg vannak.

Figyelt kérdés
ápr. 24. 11:32
 1/5 anonim válasza:
Szia. Én eddig 28-at tudtam összeszedni.Volt már valós kifizetésed?
máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A válasz a kérdésre:

https://www.youtube.com/watch?v=qtK1dWNwDp4


Fordítás nincs hozzá, max a kommenteket lehet lefordítani chrome-ban... de a lényeg látszódik szerintem.

máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Főleg a 2. felében a cash out résznél...
máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: még eddig nem volt mert addig nem engedi a kifizetést amig nincs meg a 36 féle gyümölcs


2. Válaszoló: köszönöm szépen meg nézem a videót!

máj. 12. 06:43
 5/5 anonim válasza:

A "Falling Balls Lucky Drop" játékban valószínűleg úgy működik a játékmenet, hogy a játékos gyümölcsöket gyűjt össze, és minél többet gyűjt össze, annál több pontot vagy jutalmat kap érte. Ha csak azokat a gyümölcsöket adja neked, amelyek már megvannak, az valószínűleg azt jelenti, hogy azok a gyümölcsök, amelyeket még nem gyűjtöttél össze, nem érhetők el a játékban.


Lehetséges, hogy a játék csak bizonyos gyümölcsöket kínál fel, és nem lehet mindegyiket összegyűjteni. Ez lehet játéktervezési döntés a fejlesztők részéről, hogy fokozzák a játék izgalmát és hosszabb élettartamát, és esetleg későbbi frissítések során új gyümölcsöket adnak hozzá a játékhoz.


Ha bizonyos vagy abban, hogy hiányoznak olyan gyümölcsök, amelyeket összegyűjteni szeretnél, érdemes lehet ellenőrizni a játék beállításait vagy az alkalmazás frissítéseit, hogy lássák, vannak-e új funkciók vagy gyümölcsök, amelyek hozzáadódtak az új verziókhoz. Emellett a játékfejlesztőkkel is kapcsolatba léphetnél, hogy megkérdezd, tervezik-e új gyümölcsök hozzáadását a jövőbeli frissítésekben.

máj. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!