Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Másnak is szokása rpg-ket...

Másnak is szokása rpg-ket újra és újra elkezdeni mielőtt befejezi?

Figyelt kérdés
A baldurs gate 3-at egyszer fejeztem be és több mint 200 órám van benne, néha úgy érzem hogy nem jó úgy a karakterem ahogy játszom aztán újra kezdem, ezt elkezdtem 5-10 alkalommal aztán végül befejeztem. De ugyan ez volt az old republical meg a dragon agel is, más is szokta ezt csinálni?
márc. 28. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Régebben mikor több időm volt igen. Kotor-t 4-5x is végigvittem. Dragon Age-ból csak az első játékkal játszottam, mondjuk azt nem vittem végig. Most változó, de amikkel játszok olyan tartalmasak hogy pár száz óra is kevés lenne hozzá hogy 100%-ra végigvigyem. Tehát nem igazán van már időm arra hogy több karaktert csináljak. :S
márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó játékokat érdemes többször végigcsinálni, úgyhogy igen.
márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem végig, az ember nem elégedett a karakterével és ugyanazt a kampányt újra kezdi.
márc. 28. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt is néha, akár.
márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a Simsszel szoktam így lenni. Persze tudom az nem RPG, de vannak benne hasonló játékelemek, és nyílt végű sandbox játék, ezért végigjátszásról sem lehet beszélni, de többször is újra meg újra nekikezdek egy másik simmel, mert mindig úgy érzem, hogy másképp kellett volna.:)

RPG-kben, mint pl. a Dragon Age, előre eltervezem részletesen, hogy milyen karakterrel szeretnék lenni és tartom magam a tervemhez.:) Előre kitalálom, hogy milyen fajú, osztályú, nemű legyen a karakterem, milyen legyen a személyisége és ettől függően általában milyen hangnembem válaszoljon a párbeszédekben, milyen döntéseket hozzon a játék fontos döntéseiben a háttértörténetét is figyelembe véve, stb. Mindig a neten vagy a Prima Guide-ban talált karakter build szerint fejlesztem a képességeit, így elkerülhető az, hogy elcseszek valamit és újra kéne kezdenem a pontok elosztását.:) Eddig csak 2X vittem végig ezeket a játékokat, olyan hosszúak.

márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl rövid ehhez az élet, és túl sok játék jön ki. A BG3-nál már az elején eldöntöttem, hogy nem fogok minden döntésen órákig gondolkozni, ha kiválasztok egyet, akkor ahhoz tartom magam, nem töltök vissza állást, elfogadom az eredményt.
márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Néha előfordul, hogy visszatöltök egy korábbi mentést és máshogy döntök, de ennyi. Igazából én egynél többször nem is tudok egy játékot végigjátszani.
márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!