Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha befejeztek egy könyvet,...

Ha befejeztek egy könyvet, utána milyen gyorsan tudtok elkezdeni egy újat?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy ha mondjuk délelőtt befejeztek egy könyvet, akkor délután már elkezditek a következőt? Vagy ülepednie kell a történetnek?

2023. okt. 1. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha újraolvasás akkor és van kedvem,akkor akár aznap jöhet a kövi,ha új a könyv akkor azért jön utána egy boncolás/emésztés szakasz.
2023. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha sorozat része és úgy van időm, akkor azonnal kezdem a következő kötetet. Ha nem, akkor amikor kedvem szottyan. Lehet, hogy csak másnap, lehet, hgoy egy-két hét múlva. A történet ülepedésnek semmi köze hozzá, azt tudja csinálni akkor is, amikor már a következőt olvasom.
2023. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálam változó, általában következő nap szoktam elkezdeni egy új könyvet. De volt már olyan, hogy egy könyv annyira sokkolt, hogy még egy hét után sem tudtam nagyon feldolgozni.
2023. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Általában azonnal kezdem az új könyvet.
2023. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Én befejezés után másnap szoktam új könyvet kezdeni.
2023. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha nincs más dolgom, simán nekikezdek azonnal. Bár általában van egy kis átfutási idő, mire eldöntöm, mit is akarok olvasni következőnek.
2023. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Rögtön. Nyilván ha éjjel fejezem be és kelnem kell reggel, vagy melóba kell mennem, akkor nem. De alap esetben kezdem a következőt. Esetleg iszok egy kávét, eszek valamit, köztük.
2023. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán van ennyire hatással rám. Simán elkezdem az újat.
2023. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Én egyszerre olvasok kb 3-4 könyvet. (angolul, olaszul, spanyolul és magyarul.) Ahogy befejeztem valamelyiket kiválasztok egy másikat ugyanazon a nyelven. (Van egy listám, hogy miket szeretnék elolvasni.) De az új könyvet csak másnap kezdem el.
2023. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dinnye2 ***** válasza:
100%
Én, ha sorozatról van szó, akkor rögtön elkezdem, de igazából más könyveknél is. Általában már egy könyv olvasása közben is tudom, hogy mi lesz a következő amit akarok olvasni, ezért már előre várom, így azonnal nekikezdek, amint befejeztem az előzőt.
2023. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!