Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékkal játszak?

Milyen játékkal játszak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon semmi nem köt le, nem tudom mivel játszak, vagy mivel foglaljam el magam.


Ha van bármi játék amivel játszotok, vagy bármi ötletetek a játékon kívül amivel eltudom foglalni magam, akkor hallgatom.



márc. 30. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Wow
márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dead space 1,2,3
márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tarts szünetet. Nálam is szokott lenni olyan időszak, amikor nem érdekelnek a játékok. Vagy ezen kívül nem köt le semmi?
márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ma 19:30 Lehet ugy van mint en :( Probalok mindent...pc jatekok, konzol...filmek, zene, olvasas, rajz meg ilyesmi...es megis nem erzem jol magam :/
márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit későn fogtam fel, de már nem töröltem a választ.

Nekem is volt télen ilyen időszakom, szerintem már depressziós is lehettem valamilyen szinten. Nagyon tönkretett a hideg és a szürkeség. Tudom, hogy nem ez volt a leghidegebb tél, de én nagyon utálom a hideg időt, főleg úgy, hogy még le is vagyok fogyva. De most, hogy jön a jó idő kezdek feléledni.

Én most azzal tevékenykedek, hogy alakítom át az udvart és elkezdtem tanulni a c++-t is. Mellé a Remedy univerzum játékait játszom.

márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3-mas, angolra próbálok több időt fordítani, de azon kívül semmi nem köt le nagyon.
márc. 30. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Én most Star Wars jàtékokkal jàtszok meg Assasins creed, olcsó volt steamen és megvettem, illetve van a Stray is ami lekötött. Régen nagy gamer voltam most kezdek visszajönni ,ha tudtok még ajànlani jót azt megköszönném én is.. Üdv egy lassan nyugger gamer
márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

A Plague Tale Innocence

A Plague Tale Requiem

Alien Isolation

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series

ha olyan vagy akkor a nyomaszto jatekok nyomaszto hangulatodra jo hatassal lehetnek pl.


foleg akkor ha az esztelen henteles nem tesz boldogga

(mint pl. Far Cry sorozat)

ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha már "kutyaharapást szőrével" avagy a nyomasztó hangulat ellen nyomasztó hangulatú játékot ajánlottak, nevezném a sorba a Hellblade: Senua's Sacrifice című játékot.

[link]


Kötelező fülessel játszani, mert egészen páratlan audiovizuális szempontból a játék. Senua mivel pszichózisban szenved, így vannak "barátai" is a fejében, akiket folyamatosan hall, néha segítik őt, de van amikor csak kiröhögik. Az autentikus élmény biztosítása érdekében a készítők pszichiáterek és betegek tanácsát is kikérték, hogy minél valósághűbben tudják ábrázolni a pszichózist. A trailer ne tévesszen meg, elérhető PC-re is, a trailer xbox-ot ír.


Ha pedig egy grandiózus élményre vágysz, akkor meg:

Mass Effect: Legendary Edition

[link]


RPG elemekkel tűzdelt scifi akció-kalandjáték, ami kb. 160-180 óra játékot ígér (nekem 168 óra lett a vége). Ez naptári idő szerint kb. 2,5 hónap volt nekem, szóval elég nagy lélegzetvételű a dolog. A sztori nagyon jó, de az űrhajó legénysége, a csapattársaink adják a jaték lényegét, mivel galaxis szerte különböző fajokhoz tartoznak, így ha mindig beszélgetsz velük, megismered egyrészt őket, másrészt a fajuk történetét.


Elgondolkoztál már azon, milyen lenne visszamenni az időben és megváltoztatni valamit, másképp dönteni, vagy megnézni, mi történik ha a másik lehetőséget választod?

Life is Strange

[link]


Itt megteheted bizonyos keretek között, a döntéseid viszont hatással vannak a múltra, a jelenre és a jövőre is. Nagyon kellemes, nosztalgikus hangulatú az egész, de a játék kész érzelmi hullámvasút. A 2015-ös kiadást játszd, a 2022-es Remastered verzió ne tudom milyen, de megjelenésekor tele volt grafikai hibával.


Life is Strange: Before the Storm

[link]


Ezt meg akkor érdemes játszani, ha a LiS beszippantott, mert ez egy előzménysztori, a LiS eseményei előtt 3 évvel játszódik és az ott megismert Chloe történetét éljük át, hogyan, miért és miként lett az a lázadó punk csaj. Csak a LiS után ajánlott játszani, a 2022-es Remastered veriója itt is kérdéses, a 2017-es viszont teljesen jó.

ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

Helyesírási gyakorlóval.

Helyesen : játsszak.

ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!