Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sso főtörténet? (SPOILER)

Sso főtörténet? (SPOILER)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azokat kérdezem akik már előbb járnak a főtörténetben mint én.


Én most fejeztem be Anne kiszabadítását, illetve most kezdtem felkeresni Chaterine-t.


A kérdésem pedig az lenne: Hogy Elizabeth Sunbeam visszatér e, vagy egyenlőre/ örökre kikerült a játékból?



ápr. 11. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elisabeth halála eddig véglegesnek tűnik, személyes véleményem szerint az is marad.
ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy visszatér. Az egy olyan fordulat lenne ami mindennel ellentétes. Persze ez egy játék, ahol bármi megtörténhet, de nem hinném, hogy ilyesmi szándéka lenne az alkotóknak. Így is félévente jön kb 15 perc játékidőt nyújtó rész a főküldibe,

***SPOILER***

a Káosz Örvénye is már lassan egy éve megidézésre került, elpusztítja Jorvikot, mi meg a lovas fesztiválról vígan bámuljuk az egészet.

ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es, tökéletes egyetértek a spoileres résszel:D
ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan teóriák, hogy Elisabeth valahol Pandóriában van (Darkóval együtt), de nem tudom, mennyire mennének el ebbe az irányba a sztoriban.
ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
ápr. 11. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es spoileres részével én is tökéletesen egyet értek. Vicces, hogy mindig úgy adják elő a dolgokat, hogy jajj így kell sietni, úgy kell sietni, aztán mindenki ráérősen teszi a dolgát.
ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!