Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lego jurassic world-ben ha...

Lego jurassic world-ben ha valamit nyomok (pl.: esc vagy belépek a mentő pontba) akkor "lefagy" a játék, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
lefagyás alatt azt értem, hogy miután megnyomtam valamit akkor megnyílik pl. a menü, és ott nem tudok semmit nyomni. villog a szöveg meg minden, de mintha ki lenne húzva a billentyűzetem. alt+tab után a hátték már fekete lesz. első küldetést már 5-ször megcsináltam és mindig ugyan ezt adja ki.

ápr. 18. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Legális?
ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt anno én is tapasztaltam "virágbolti" verzióba. Később javították, csak ugye lego játékokat nem frissitik virágbolti verzióba.
ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
eredeti játék, most vettem meg pc-re. xboxon kivittem már. nem lehet valamit csinálni neki?
ápr. 18. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Géped elég jó hozzá?

Rendszergazdai jogokkal futtatód?

Ugye nem win 11 van gépeden?

ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
másfél milliós gép, rendszergazda jogggal, win10.
ápr. 18. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden driver a legfrissebb verzióval rendelkezik?

Minden szükséges komponens le van töltve ami játékokhoz kell(psyhix,C++,framework,stb)?

ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze.
ápr. 18. 22:02
 8/8 A kérdező kommentje:
nem lehet, hogy a grafikai beállításoknál van a baj?
ápr. 19. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!