Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mással is van ez így a sakk-ban?

Mással is van ez így a sakk-ban?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem jobban foglalkozni a sakk-al, és regisztráltam a chess.com oldalra. Ha random igazi ellenfelek ellen játszok (10 perces normált) akkor ilyen 650 - 720 körül van az elo pontom. Ez nem is zavar hiszen kezdő vagyok csak azt nem értem, ha viszont sima botok ellen játszom azokat meg le tudom győzni ilyen 1100 - 1200 szint körül. Most a botok ilyen gyengék vagy tán én rontom el gyakrabban ha igazi ellenfelek ellen játszok? Más is tapasztalta azt hogy erősebb botokat elver mint a rendes elo pontja?

Válaszokat köszönöm! 🙂



ápr. 28. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem valós ellenféllel játszol, akkor különféle fokozatokar lehet beállítani, feltehetöen az abszolút kezdö szint az, ami ellen jobb eredményeket érsz el.
ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de nem válaszoltál a a kérdésre. Tudom hogy több fokozat van csak ahogy írtam a gépet le tudom győzni 1100 - 1200 szint körül ami nem a totál kezdő szint a gép is úgy írja hogy középhaladó, de a rendes ellenfelek ellen meg csak 650 - 720 körül mozgok.
ápr. 28. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Akkor a rendes ellenfelek magasabb tudással rendelkeznek, mint te
ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem hogy hogy jönnek ide az élő pontok. Ha megérted a pontszámitást rájössz hogy miért van ez így.
ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Baluba ***** válasza:
100%
Igen, ez általános, hogy sokan a botok ellen joban teljesítenek, mint valós elenfelek ellen.
ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A botok programozása miatt. Sok erős bot úgy van beállítva, hogy a megnyitásokban és a végjátékokban nagyon pontosak de a középjátékban értelmetlen hibákat ejtenek. A normál élő pontom 900 körül van mégis vertem meg 1500-as botot mert nem tudják teljesen élethűre megcsinálni őket, egy ember teljesen máshogy gondolkodik mint ahogy gép működik. De gyakorlásnak nagyon jók a botok még akkor is ha kicsit pontatlan a számozásuk
ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

🙂

ápr. 29. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!