Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy barátomnak szeretnék...

Egy barátomnak szeretnék karácsonyra World of Warcraftot "ajándékozni"?

Figyelt kérdés
A játék megvan neki(eredetin nyomja).A pontos kérdésem az lenne, hogy mit vegyek neki, hogy tudjon játszani?Úgy tudom hogy van valami gamecard vagy valami ilyesmi.Ez kb mennyibe kerül, és Pesten hol tudom beszerezni?Ja és attól hogy nincs meg neki a Cataclysm vagy mi a fene ami most fog megjelenni attól még tud játszani a régi karaktereivel is?
2010. nov. 30. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
60 napos Gamecard 7500 Ft körül van. Még teszkóba is láttam, de 576 kbyte-ba tuti van. Mivel Pestet mondtál nem nehéz találni ilyen helyeket. Másik kérdést passzolom.
2010. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen tesco-ba is szokott lenni, én is vettem már ott illetve euronics-ban is. De ha tudod hol a cd galaxis (Múzeum körút 10) akkor ott is megveheted(ott most akciós). 7500-9000ig van az ára, attól függ hol veszed.


Cataclysm nélkül is tud majd játszani eredetin gond nélkül csak nem tudja majd felvinni a karaktereit lvl 80 fölé, nem kezdhet goblint/worgent stb.

2010. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Valszeg akkor cd galaxis lesz a nyerő az közel van

2010. dec. 1. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!