Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation Move vs. Nintendo...

Playstation Move vs. Nintendo Wii?

Figyelt kérdés
melyik a jobb? miért? ha csak egyikkel játszottál akkor is leírhatod tapasztalataidat... csak hozzáteszem, hogy mivel van PS3-am, a Move-ot lényegesen olcsóbban tudnám beszerezni
2011. jan. 5. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem Wii-m van és szerintem nagyon jó,jó szórakozás és mozgás,imádom.Véleményem szerint a PS Move tulajdonképpen egy koppintás,ezzel biztos sokan nem értetek egyet,de akkor is a Wii az első olyan videojáték,ami megmozgat,és nem csak punnyadsz a tv képernyő előtt...
2011. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hogy őszinte legyek, hidegen hagy ki koppintotta kiről, csak az számít melyik a jobb :)
2011. jan. 5. 11:59
 3/14 anonim ***** válasza:

Első jól mondja.

Még szép, hogy a Wii.

2011. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

esetleg valami indoklást is kapok?

mert közben nézem a videókat és a teszteket, és a grafika & irányítás terén a move veri a wii-t... esetleg a pozitívuma wii-nek hogy a csomagokban több játék van

2011. jan. 5. 13:03
 5/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Indoklás?Hát a PlayStation-nek már megvolt az alapötlet(a mozgással foglalkozó játékok),és ezt fejlesztette tovább.Persze attól még lehet jó,de nekem a Wii jobban tetszik:a grafikája sokkal barátságosabb,és nincsenek pl ilyen verekedős játékok hozzá,ebből a szempontból is jobb,így is van elég agresszív gyerek meg tinédzser(meg felnőtt...).Ízlések és pofonok,de nálam egyértelműen a Wii a befutó;)

2011. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

játszottál már a Move-val? csak mert ha nem, akkor nem lehet a Wii a befutó, mert a másikat nem próbáltad, esetleg az tetszik neked, de ismeretlenhez nem tudod hasonlítani

ettől függetlenül köszönöm a válaszodat

2011. jan. 5. 17:42
 7/14 anonim ***** válasza:
kérdező te akkora baromálat vagy ha a psmove tetszik vegyél azt de minek írod ki a kérdést ha leszólod őket akik válaszolnak? gondolkozzál már 1 kicsit
2011. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző: Lol XD
2011. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
bújj vissza anyádba te szerencsétlen, ha szöveget se tudsz értelmezni akkor ne válaszolj baromságokat... egy szóval nem szóltam le senkit...
2011. jan. 5. 20:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem,nem játszottam még a Move-val,de már láttam róla videókat,és ezek alapján szerintem a Wii a jobb!És kérdező,te még egyikkel sem játszottál(gondolom),akkor miért véded annyira a Move-ot?Ha neked az tetszik jobban,akkor vedd meg azt,én csak a saját véleményemet mondtam el...
2011. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!