Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot vegyem meg?...

Melyik játékot vegyem meg? Részletek:

Figyelt kérdés

Sikerült egy "kis" pénzt gyűjtenem egy új játékra,de nem tudok dönteni... mivel csak egyet veszek,szeretnék megkérni mindenkit,hogy szavazzon és indokolja meg!Tehát melyik játékot érdemesebb megvenni és miért????


Gran Turismo 5

Call of Duty Black Ops

Assassin's Creed Brotherhood

Killzone 3

Dead Space 2

Darksiders

The Fight: Lights Out

Little Big Planet 2


2011. márc. 2. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Black Opsot ajánlom. A single player rohadtjó, aztán a multi is, nincs tele noobtuberrel mint az MW2, sokkal egyenlítettebb
2011. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thurston ***** válasza:

A Gran Turismo unalmas. Illetve kábé egy hónapig azt hittem, hogy az online iszonyat jó, de nagyon hamar unalomba fulladt.

Assassin's Creed elsőre is uncsi, repetitív, ötlettelen.

A Killzone 3 gyakorlatilag inkább csak Killzone 2.1, a kettő jobban megéri. Amúgy elég átlagos súter, de hard fokozaton van benne kihívás bőven.

Dead Space megint olyan, hogy ugyanaz, mint az első rész. Amúgy egyszer érdekes végigjátszani, másodszor nem izgi. És nem is olyan ijesztő meg nyomasztó, mint lenni szeretne.

Darksiders szimplán unalmas.

A Lights Out-tal nem játszottam, fogalmma sincs milyen.


Egyértelműen vagy a Cod-ot vagy a LBP-et ajálnanám. A Black Ops az egyik legjobb online shooter mostanában, a LBP meg egyszerűen őrülten szórakoztató. És komolyan nagyon sokáig el lehet vele lenni.

2011. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csicsek Zoltán ***** válasza:

cod megvan és jó a single player csak nagyon rövid

gt 5 sztem is uncsi ( a gt 4-ből ítélkezek)

assassins creed brotherhood-ben van free roam, de ahogy említették repetitív

kz 3 sztem jó

dead space 2 ne vedd meg mert ne

darksiders-öt annyira nem ismerem

the fight lights out-ot semmiképpen mert ez 100x uncsibb mint a gt5

lbp 2 sztem ebből a mezőnyből ez a legerősebb

2011. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket,várom a többit!
2011. márc. 2. 18:05
 5/6 anonim válasza:
Kedves 17:21. Az AC:B egyáltalán nem unalmas. Több óra játékidő, mellékküldetések, remek multi. Izgalmas küldetések szép grafika......Tudnám még sorolni de már nem akarom.
2012. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves első..Aki a Cod szintjén megragadt, az tényleg nem képes élvezni egy IQ határos játékot, mint az Assassin's Creed. Maradj annál, az való neked.
2012. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!