Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » M a különbség a GTA IV, a GTA...

M a különbség a GTA IV, a GTA IV Episodes from liberty city és a GTA Episodes from librty city között? Xbox 360-ról van szó.

Figyelt kérdés
Melyikbe van benne a sima GTA IV-s történet, küldik?MElyik éri meg legjobban?Melyik a legújabb?Melyikben miről van szó?Illetve légyszi írjatok le MINDENT, amit tudtok róluk!Vélemény is jöhet mindegyikről!Előre is kösz!
2011. márc. 22. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A GTA IV az alap, a GTA IV Episodes From Liberty City tartalmazza a GTA IV-et, és kiegészítőit, a sima EFLC meg csak a két kiegészítőt.
2011. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek nincs teljesen igaza!


Van a sima GTA 4:

Abba van ugye az alap GTA 4 van (alap GTA 4 story)


Van a GTA IV Episodes from Liberty City:

Ebbe a két GTA 4 kiegészítő van benne.

-The Ballad of Gay Tony

-The Lost and Damned


GTA IV: The Complete Edition

Ebben benne van a sima GTA 4 és a két GTA 4 kiegészítő!


GTA : Liberty City Stories

Ez egy 2005-ben PSP-re 2006-ban pedig PS2-re megjelent rész!Ez a GTA 3 folytatása a grafikája is csak egy kicsivel jobb a GTA 3-nál!

http://www.youtube.com/watch?v=2goDIBIOiAc



De itt egy lista az összes megjelent GTA-ról!

[link]

2011. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, így utólag visszaolvasva tényleg rosszul írtam, a The Complete Edition helyett írtam kétszer az EFLC-t. De hogy a GTA: Liberty City Stories, honnan jött neked, azt nem tudom, mert említés sincs róla, se a kérdésben, se válaszban (kölcsönkritizálás visszajár :D)
2011. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Én vlószíűleg a vszem, amelyikbe a kiegészítők vannak,mert a gta 4-gyel elkeztem játszani(még pc-n), de elveszett a dvd-je.És már uncsi lenne újrakezdeni.
2011. márc. 23. 18:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és ez egy DVD-n van XBOx-on?És mindkttőbe másmilyen emberrel megyük?
2011. márc. 23. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!