Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Flyff (mmorpg) gyors fejlődés,...

Flyff (mmorpg) gyors fejlődés, pénzhezjutás és egyéb?

Figyelt kérdés

•Nemrég regisztráltam a játékba és fogalmam sincs miket/hol/hogyan öljek, vagy hogyan szerezzek könnyedén pénzt.

Erre kérnék válaszokat! Főleg az érdekelne, hogy pénz hoygan lehet a legegyszerübben szerezni, mert azt a szörnyek gyalázatosan keveset dobnak, ha egyáltalán dobnak valamit.


•Tov. milyen statokra kell raknom (STR,STA,DEX,INT) assist kasztnak? Erről is fogalmam sincs.


•És még egy: Mi a gyorsfejlődés titka? Valami tip, hogy hogyan lehet gyorsan fejődni? Volt, hogy 1 nap nemléptem fel, és nézem a barátlistát, 10 szintel nagyobb.(Egynap lv 30 következőre már 40) Egyszerüen nemértem, hogy tudnak ilyen gyorsan szintetlépni. Húzzk őket, vagy hogy van ez?


2011. ápr. 5. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nem ismerem a játékot, de wowban sem a mobok a fő pénzforrás, hanem a questelés, farmolás, illetve az üzletelés.


assist kaszt feltételezem olysmi mint a rugó wow-ban, akkor sztem neked DEX-re kell gyúrnod, meg STA-ra


a gyors fejlődés titka pedig a játék ismerete, én régen mikor wowoztam vágtam minden q-t szinte, mit merre hol. az ha az ember értelmetlenül bóklászik nem ér sokat. az is lehet, hogy húzzák, de azt nem hiszem, wowban 10 szint/nap nem olyan sok, persze kisebb szinteken.

2011. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az assist class a healer/bufferek közé tartozik ;) ÉS questek szinte alig vannak, ha meg igen, az sem pénz adt, csak HP töltőket ... Viszont event vagy valami miatt, 5 szintenként ad 2x exp scrollt :D Ma kezdtem, és már lv 31. Szóval haladok. Na meg meg is van 4.5 misi :D


Az a baj hogy egy magyart sem láttam. Esetleg ha valaki idetéved és vél. játszik aibat szerveren szólhatna. Lenne pár kérdésem (nem kunyizás miatt, csak egyedül unalmas grindelni)

2011. ápr. 5. 23:56
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor int-re gyúrj és sta-ra .. más nem kell egyáltalán
2011. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!