Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért ilyen a shift? (Irányítás...

Mért ilyen a shift? (Irányítása? )

Figyelt kérdés

Amikor lenyomom pl. a balra kanyarodás gombját rá egy olyan fél- egy mp mire a játékban fordul a kormány?

holttereket kell beállítani? Mert azt is próbáltam.


A gépem:

3GHz proci

1Gb Vga

4 Gb RAM


Sztem simán elmenne... nem akad... :((


2011. ápr. 13. 18:45
 1/1 PeetTheMonk válasza:
Röviden csak annyi, hogy a játékot kormányra találták ki, DE még ott is késik másodperceket, szóval igencsak elb*szták ezt a részét az NFS-nek. Nagyon szimulátoros játékot akartak, valósághűet, ahol van súlya a kocsiknak, és nem lehet 220-al bevenni egy hajtűkanyart, mint az előző szériákban, erre meg is kaptuk ezt a részét... a géped elég hozzá, nekem is hasonló van, nincs akadás. A beállításokban keresd a DeadZone-t, az lenne a holttér, türelemmel be lehet állítani, egészen addig a pontig, ahol a drift-versenyek elkezdődnek majd, mert ott garantálom hogy agybajt kapsz ;)
2014. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!