Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NFS SHIFT 2 irányítása még...

NFS SHIFT 2 irányítása még konzolon is borzalom?

Figyelt kérdés
szeretném megvenni a játékot de azt mondják nem éri meg mert ratyi az egész... Ez igaz ?
2011. szept. 4. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem egy fos az irányítás, gondolom van benne holtjáték, mert lenyomom a gombot és csak kis idővel reagál, ami krva idegesítő.
2011. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja és miért? Aki arcade játékokon nevelkedett? Én nem tudtam irányítani billentyűzettel, de elővettem a kormányt, és problem solved. Azért mert valami szimulátorosabb, az nem egyenlő azzal, hogy fos. Lefosoznád a GTR szériát, Race szériát, vagy a Leave for Speedet, amik aztán tényleg vérbeli szimulátorok, csak azért mert nem tudsz velük billentyűzettel játszani? Ugye nem. :)
2011. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
OOOO, nem, a NFS Shift 2 nem szimulator, ezt csak egy buta jatekos hiszi el. Az iranyitas pedig kormannyal es analog karral is fortelmes. Ne gyozkodjel hogy nem mivel az osszes szimulatorral jatszottam a GT5-tol, Forza3-n keresztul, a GTR-ig (nem is keveset). Tudod vannak bizonyos autok melyek a valosagban alulkormanyoznak (pl a Mercedes), nos az osszes auto a Shift 2ben tulkormanyoz, nem is kicsit. Egyebkent ettol fuggetlenul nem elvezhetetlen a jatek, csak sokkal gyengebb mint barmely rivalisa barmely platformon. Es igen, tudom hogy az osszes jatekot lehet valamiert kritizalni, de a Shift-t jatszva egyszeruen feltunobb a sok hiba mint a tobbi jatekban.
2011. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PeetTheMonk válasza:
én most kezdtem el játszani vele, de nagyon borzalmas a billentyűzetes irányítás :/ másodpercet késik, nem lehet a kanyarokat bevenni nagyobb sebességgel, csak úgy ha már a kanyar előtt elkezded nyomkodni izomból a billentyűt, a driftről nem is beszélve.. a Live for Speed mérföldekkel jobb, hiába azt is elvileg kormányra találták ki és szimulátor, de bármikor tudok vele egy jót csapatni billentyűzetről ;)
2014. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!