Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NFS SHIFT 2 irányítása tényleg...

NFS SHIFT 2 irányítása tényleg olyan borzalmas mint ahogyan azt írják fórumokon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos eleg szornyu es nekem nem sikerult megszokni. A lassabb (kb 1200pp alatt) autoknal meg nem igazan zavaro mivel a tulkormanyzas a sebesseg lassabb volta miatt korrigalhato de magasabb kategoriaknal hatarozottan szornyu. Csak olcson vedd meg mivel a jelenlegi arat nem eri meg (hidd el en megvettem).
2011. szept. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért controllerrel vagy kormánnyal annyira nem gáz... én szívesen játszok vele... nem egy szimulátor de jó játék... elhiteti az emberrel hogy ott van hogy ő egy versenyző :D jó a hangulata
2011. szept. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De kontrollerel es kormannyal is gaz. Nekem mindketto van a ps3-hoz es a tulkormanyzas benne egyszeruen az agyamra megy. Jo jatek lenne ha az autoknak lenne "sulya" mivel jelenleg egy kicsit sulytalannak erzodnek, ami miatt hihetetlenul tulkormanyoznak (kulonosen az egyenesekben es enyhe kanyaroknal idegesito amikor az ember elozne).
2011. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!