Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvásárolni ezt a...

Megéri megvásárolni ezt a fajta x-box 360 konzol gépet?

Figyelt kérdés

Egy Xbox 360-t szeretnék vásárolni olcsóbban, és találtam vaterán. Nem tudom, h érdemes-e megvenni, vagy jól járok-e vele. itt a linkje:

[link]


2011. ápr. 29. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Flashelt, nem éri meg.Inkább Slim amibe Live! is van.
2011. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:/ nekem az fontosabb lenne, hogy vigyen másolt játékokat... az meg csak flasheléssel működne..
2011. ápr. 29. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán megéri. Bár szanaszét van moddolva, az nem feltétlenül tesz neki jót. Az új flash meg szerintem már most nem viszi a legújabb játékokat (pl Crysis 2, Mortal Kombat). De! Nekem is volt flashelt boxom. Volt egy csomó játékom, pörgettem a kampányokat, és csá. Ezt 4 éve befejeztem, és utána már nem flasheltem a boxom, hanem inkább felmentem live-ra. És az simán megéri azt a kis befektetést. Példa: Halo Reach. Kampányt kitolod egyedül 6-7 óra, mehet a levesbe. Vagy megveszed eredetiben 5000 Ft-ért, kapmányt kitolod 3-szor, 4-szer live-os ismerősökkel coopban, majd multizol vele még minimum 3 hónapot, ha nem több évet. És ugye ott van, hogy mivel a játékok nem olcsóak (bár ez csak a frissen megjelent címekre igaz), simán meg lehet szerezni egy pár hónapos játékot akár használtan 5-8 ezer forintért. Meg ugye ha van egy cím amit nagyon vár az ember, arra el lehet kezdeni gyűjteni 2-3 hónappal előtte is, nem beszélve arról, hogy szebben néz ki a polcon az eredeti, és valahogy jobban meg is becsüli az ember. Na ennyit a szentbeszédről, egyébként vedd meg a vaterásat, ha gondolod, végülis elfogadható az ár.
2011. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!