Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crysis 1 vagy 2 multiplayere...

Crysis 1 vagy 2 multiplayere jobb?

Figyelt kérdés
Azelsővel még nem játszottam, de minél hamarabb ki akarom póbálni. Milyen?
2011. máj. 28. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
2
2011. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát az első részében a múlti pályák sokkal nagyobbak, az jobban hasonlít egy háborúhoz, vannak járművek is, tankok, helikopterek, csónakok, de nincsenek killstreak rewardok, és az egyben még tudsz hozzá pályát is csinálni, így nem kell pénzért dlc-ket letöltened
2011. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hú az kemény
2011. máj. 28. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
az 1 résznek nem igazán jó a multi-ja a wars az szerintem nagyon jó picit csalódtam a crysis 2 mutiban de azis jó. megvan a maximum edition amibne benne van a crysis1 crysis warhead és a wars ami csak multipalyer game :) warsot márcsak a maximum editionhoz kapsz a maximum edition asszem 4000 Ft.
2011. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teszkóban vettem, Maximum edition 5k volt, Crysis és Crysis Warhead (benne van a wars, otthon észrevettem) 4k volt, azt vettem :)
2011. jún. 24. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!