Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékmotor? |nem az amivel 2...

Játékmotor? |nem az amivel 2 évesek mászkálnak|

Figyelt kérdés

Na.Lehet hülye kérdés, de azt hogy kell érteni ha egy játéknak az előzőhöz képest teljesen új motorja lett? Vagy mi az a játékmotor?

Értelmesen.Köszönöm.


2011. jún. 3. 21:11
 1/6 Trollololo ***** válasza:

pl. van az Unreal engine ami pl. a Bulletstorm, Batman: Arkham Asylum és asszem a CoD-ok alatt fut, látványos effektekre képes, de már régi és nem teszi lehetővé a dolgok rombolását


másik példa rá: Frostbite 1.0, 2.0, elsőként a Battlefield Bad Companyban jelent meg, részletes grafika, térhatásúbb hangok, környezet rombolhatósága


itt egy videó Battlefield 3 Frostbite 2.0-s motorjáról :) http://www.youtube.com/watch?v=SLf3bV0Ueyw

2011. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. jún. 4. 08:04
 3/6 A kérdező kommentje:
A CoD-ok alatt szerintem nem az fut, mert lehet multiban Pl.: szétlőni dinnyét, vagy dobozokat..stb. de olyat nem igazán láttam, hogy RPG-vel ki lehetne lőni egy irodaház fél oldalát.
2011. jún. 4. 10:46
 4/6 Trollololo ***** válasza:
igen, ezt mondtam hogy az Unreal Engine nem képes rombolhatóságot nyújtani :P de pl. poharakat, dinnyét szét lehet lőni, míg a Frostbite engine-nel rendelkező BF Bc2-ben le lehet rombolni egész házakat is :)
2011. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm mind2 válaszodat, 2 zöld kéz:)
2011. jún. 4. 20:15
 6/6 Trollololo ***** válasza:
nincs mit :)
2011. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!