Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted normális dolog, ha...

Szerinted normális dolog, ha egy iskolában mindenféle állatok mászkálnak?

Figyelt kérdés
Hogy órán azért kell megszakítani a tanítást, mert csótány mászik az asztalon. Hogy a folyosón bemászik egy csótány a tabló alá. Hogy a falon ott mászik egy csótány. Hogy két, hatalmas méretű pók mászkál a tesiöltözőbe. Komolyan, én tökre ledermedtem, mikor barátnőm erről mesélt. És azt mondta, hogy szerinte nagy a valószínűsége, hogy az abba az iskolába járó osztálytársa hozza be (cigá*ny és állítólag nagyon koszos, büdös, rendetlen): Szóval én nem értem. Milyen suli az ilyen?
2011. okt. 13. 14:31
 1/5 MarySue ***** válasza:
98%

Nálunk középiskolában egér járt be a terembe, egyszer magyar órán nem is a tananyaggal foglalkoztunk, hanem az egeret néztük :D

Sajnos elég sok ilyen suli van itthon. Nem hiszem, hogy bárki is bevitte volna a csótányokat, nem olyan kicsik azok. Még ha tetű lenne, azt mondom, hogy azt ember is be bírja vinni a közösségbe, de hát pl. pók is van mindenhol (ráadásul az nem is ártalmas).

2011. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden iskolában vannak pókok, egerek, csótányok.
2011. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egyszer csótány ami az öltöző zuhanyzójából került elő. És akkor kivételesen átöltözhettünk a tesiterembe és ott hagyhattuk a cuccainkat. Különösebben mi ezzel nem foglalkoztunk hanem szóltunk a takarítóknak aztán onnantól ezt ők intézték.
2011. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pókok és csótányok mindenütt vannak, de még hangyák és egerek is. Mivel az egész suli hord magával kaját, morzsáztok-szemeteltek, így van mire odagyűlniük, ennyi.
2011. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A csótány nem olyan kicsi, hogy a cigány ruhájából csak úgy szerte hulljon egy csomó.Azt azért nyilván nem tűrné, hogy rajta mászkáljon.

Hát, a mi sulinkban csak macska volt, azt tényleg az egyik diák vitte be, hogy órán elengedje :)

Meg egyszer berepült órán egy fecske, soká kergettük.Más állat nem volt, még pók sem, mert ott nagyon ügyeltek a tisztaságra a takarítók is.

2011. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!