Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2-ben, ha belépek az...

Sims 2-ben, ha belépek az egyik családhoz, akkor nem mozdulnak a szereplők, az idő megáll, utasításokra nem reagál. Mit tehetnék most?

Figyelt kérdés
Kiköltöztetéssel, aztán visszaköltöztetéssel nem akarok bajlódni, mert akkor törli a ház berendezését. Van valami olyan parancs, amivel a családod kiköltöztethetném anélkül, hogy a tárgyaik pénzre váltódnának? Segítsetek légyszí :(
2011. júl. 22. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Egyáltalán nem reagálnak semmire? Nem lehet, hogy le van állítva? :) Bár nem hiszem, annyira azért nem lehetsz amatőr! :D Sajnos így én sem tudok segíteni... Ha mégis egy kicsit megmozdulnának, akkor egyik simmel katt az újságra, keres egy saját lakást, és az összes simet költözteti. Valamint találtam egy ilyet(de még nem használtam, felelősséget nem vállalok :D):

resetSim, majd a sim teljes neve tehát pl. ezt írod be a csalásablakba(Ctrl+Shift+C):

resetSim Alex Example

Áll. újratölti a simet, de eltart egy kis ideig. Remélem sikerrel jársz, ha lenne tapasztalatod a kóddal, ha tudod, írd meg légyszi! Üdv:

Titkos Segítő

2011. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nincsenek leállítva -.- Egyáltalán nem reagálnak semmire, a kódot is próbáltam, arra sem! :/ Egyedi tartalmakat töltöttem le, azután kezdődött el ez az egész, hogy a nagyobb házaknál, népesebb családoknál lefagynak a simek. Azóta az egyedi tartalmat már letöröltem, kéne egy módosító telepítés, így nem vesznek el a családjaim :D De talán normálisak lennének. Viszont nem engedi a módosítást :/
2011. júl. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!