Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a converse mánia?...

Mi ez a converse mánia? Bakker minden ötödik kérdés erről szól! Egy valakinek ilyen van és a sok marha meg utánozza? Amúgyis rém ronda cipők!

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 19:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Divat, tudod! Manapság az emberek már nem cipőt hordanak, hanem "konverzt". A márkamánia, meg a "látod, a szüleimnek van annyi pénze, hogy húszezer forintos tornacipőt vegyenek nekem"-mentalitás mindent elborított.
2010. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%

szerintem fölösleges converse-t venni.. egyrészt: 12000 ft egy tetű tornacsukáért?? bemegyek a kínaiba és ugyanazt kapom 10ed annyiért.. másrészt: egyáltalán nem egyedi.

egyébként ha valamit drágán adsz, azt hiszik h megéri és megveszik, h némá ennyi pénzem van.

elég primitív logika.

2010. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
én nagyon szeretem a Converse cipőket, az NBA-be is ezt hordták még réges-régen. Igazi legendás csuka, de fáj a szívem, hogy ilyen "divatinik" mániája lett :S Remélem hamar megunják...
2010. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Imádom a Converse cipőket, már kb 5 éve hordom őket, szóval akkor még nem is volt divat. És én nem sajnálok érte kiadni 15 ezret, amúgy hiába magyaráznak elég sokan, a Converse jó minőségű, nem kínai sz.r. Nekem az 5 éves darabom is ugyanúgy bírja mint a legújabb!

Amúgy is érdemes cipőből drágábbat venni, olcsó húsnak híg a leve!

2010. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Én metálos vagyok, és jó ideje hordok converse-t. Amúgy a legviccesebb, hogy itthon mennyire drága.... Ebayről az ember 5 ezerért hozzájut. Szóval annyira nem húzós, ahhoz képest hogy igényesebb tornacipő. Az alapszínek szerintem nem annyira gázak, de ezek az arany, pink, fehér verziók, amiket a tinik hordanak, hát eléggé degradálóak... nem tudom hogy jött rájuk, hogy most az összes ezt hordja. De biztos vagyok benne, hogy jön majd másik divathullám. :)
2010. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

én pont ma voltam ausztriába és minden második csajon converse volt:D

De nálunk most épp a koszos converse a menő..

2010. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
én nagyon nem bírom a converse-t. minden második lányon ilyen van, és azt hiszik, fúde menők és egyediek... semmivel se jobb, mint a sima tornacipő. a mostani conversek 3 hónap alatt szétjönnek, ezért volt érdemes 15-20ezret kidobni. nekem is van 2 márkás cipőm (etnies, zoo york) 10ezer körül voltak, és hóban, sárban, esőben, deszkán bírják lassan 1 éve. szerintem jobb minőségűek mint a konverzcsukák.
2010. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudjátok, hogy mit "hisznek"? Nekem pl. van conversem és nem hiszem azt, hogy fú de egyedi vagyok, meg fú de menő, hanem azt gondolom, hogy szép formája van, megy a laza mászkálós és a csajosabb ruhákhoz is, és kényelmes. A kínai nem ugyanolyan, az eleje is sokkal bumszlibb és törik a talpa, felválik a ragasztás, szétmegy a vászon, a talpa is hamar kilyukad, ha rendszeresen használja valaki, na és próbáld meg a kínaiba visszavinni, hogy szar. Max. választhatsz egy másikat a többi szar közül, de jó!
2010. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
47%

A Converse cipők szépek, de egyáltalán nem tartósak.

Fél év után a sötétkék cipőm kifakult, lyukas lett, igaz minden nap azt hordtam, nade nehogymár ez okozza egy cipő vesztét!

Így most van egy mindenhol lyukas, világosszürkém, ami eredetileg sötétkék volt, oda jó, ahol úgyis mindegy neki, go hegyalja :D

2010. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
4%
Nekem is tetszenek a Converse cipők .. de nem adnák ki érte annyi zsét ..Pl: barátnőm vett egy Converse tornacipőt .. 15ezerért .. én vettem 2-olcsóbbat..de ugyan az mint az övé csak nincs rajta a jel" ennyi!! És én vettemm a pénzem több dolgot ő meg a cipőt .. nagyon megbánta!! ennyi .. én meg kiröhögtem ;DD nesze neked CONVERSE!
2010. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!