Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud olyan játékot ami...

Valaki tud olyan játékot ami hasonlít a Dungeon Siege 3-hoz?

Figyelt kérdés
A játék lényegge annyi legyen hogy nem netes de fejlődős szal szintelni lehet! Új fegyverek, vértek stb lehet benne amit venni kell és végsősoron nem muszály hogy stratégiai alapon legyen megcsinláva lehet olyan nézetes is mint a Counter strike vagy pont olyan ölöövöldözős!!!! :S Remélem meglehet érteni mire gondolok! Aki tud irjon köszi! :S
2011. júl. 28. 12:34
 1/3 anonim válasza:
combat arm: ez egy lövöldötős,netes,fejlődős játék,sokáig játszottam vele elég jó szerintem.Nem tul nagy gépigényel,mégis szépg grafikával.Nézd meg : [link]
2011. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te?
2011. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem mind1 az neked? -.- nyiss meg egy uj kérdést ha enyire izgat és kérdezd meg vagy irj üzit baszus -.- nem azért kérdeztem hogy rólam beszélgessünk -.-
2011. júl. 28. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!