Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Westen gyorsan (gyorsabban...

The Westen gyorsan (gyorsabban) szeretnék fejlődni! Ha lehet jó munkákat, dolgokat mondjatok! Vki vmi tipp?

Figyelt kérdés
Párbajos voltam eddig de az arany colt miatt picit át kellett pontoznom és már annyira nem vagyok formában. Kérdésem is az említett fegyó miatt kérdeztem ugyanis átpontozás már kva drága annyit rakosgattam, prémiumot meg nem szánok rá. Mit tudnék 44-es szinten csinálni a következő képességpontokkal: 44 építés 35 ütőerő 74 szívósság 34 kitartás ÉP:23 életerőm meg összesen 760(ezért az erődharcot pls ha lehet hagyjátok ki) 17 lovaglás 60 reflex (kitérés megint csak nem számít) 24 rejtőzés 9 úszás (célzás megint tabu téma) 43 lövés 30 csapdaállítás 90 kézügyesség 38 javítás 18 irányítás 15 taktika 5 kereskedelem 5 állatokkal bánás 15 fellépés. Erre a karira kéne vmi jó tp szerzős módszer. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 4. 19:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Paszotj mc huje gjerek xdddd
2018. ápr. 10. 18:11
 2/4 A kérdező kommentje:
Rohagyon szet anyad lepe te fergesrak
2018. jún. 26. 21:00
 3/4 A kérdező kommentje:
geco valaaki válaszoljon már :()
2018. dec. 28. 15:33
 4/4 A kérdező kommentje:
hát gec köszönöm szépen a sok választ
2020. febr. 6. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!