Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok jó játékokat? (a...

Mondanátok jó játékokat? (a többi lent)

Figyelt kérdés

van amikor itthon vagyok és unatkozok :S

kedvenceim az rpg-k, de előnyben részesítem az akció, horror, és kalandjátékokat is, de úgy kb mindennel képes vagyok jól elszórakozni csak ne stratégia, vagy sport játék legyen.

16F


2011. aug. 5. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
amnesia the dark descent horror/kaland játék
2011. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
oblivion, wow, dragon age 1-2, grid, mount and blade
2011. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hmm, az amnesia megvolt régebben, és tetszett :D

a wow egy kalap sz@r, az oblivion is megvolt :D

a többire viszont rákeresek, köszi szépez!

2011. aug. 5. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minecraft,Nail'D,Torchlight,Battlefield 2,Battlefield Bad Company 2,Battlefield Heroes (ez ingyenesen letölthető),Battlefield Play 4 Free(Ez is ingyenes),Metro 2033,Crysis,Crysis Warhead,Crysis 2,GTA VC,GTA SA,GTA IV,NFS sorozat.
2011. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utálod a stratégiaikat?én is !

ezeket szeretem:

Timeshift

Call of duty 5

the chronicles of riddick

assassin 's creed

Medal of honor airborne (multi)

2011. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
letöltöttem ezt a chronicles of riddic-et, és nagyon ütős darab, köszi, megy mindenkinek a zöldkéz :D
2011. aug. 5. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszett az Oblivion akkor majd nemsokára Skyrim.

Akkor Gothic 1-2-t muszáj vagy végigvinni ha RPG fan vagy (aztán 3-4-et és végigviheted, de az már elég szar lett).

Esetleg a Dark Souls majd ha jön PC-re, bár lehet csak konzolos lesz (ha meg van PS3-ad akkor Demon's Soul)

Fallout 3 is elég jó darab lett (bár nekem mint RPG nem tetszik, de mint játék tetszik).


Újabbak közül Witcher 1-2 és Dragon Age részek.


Ezek voltak az RPG-k, majd írok más műfajból is ha valami eszembe jut, bár mostanában a PC játékokat hanyagolom.

2011. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!