Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valahol Assassin's Creed...

Sackboy kérdése:

Van valahol Assassin's Creed "könyv" vagy oldal, ahol az egész storyt leírják?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja van meg az Assassin's Creed: Brotherhood.

Nagyon megfogott a története,ezért szeretném tudni az előbbi két rész (Assassin's Creed 1-2)történetével egyberakni,hogy teljes legyen a kép. De költséges lenne mindkettőt megvenni + még azt se szeretném (mivel mindegyik rész bő játékkörű) hogy ne tudjak dönteni,melyiket játszam.Azt a döntést hoztam,hogy játszom az AC:Brotherhood-t (multin,singlen,bonuson,röviden 100%-osra) a többi részt meg elolvasom valahol. Ha jól megy minden,nemsokára a Broth. helyett a Revelationst játszom majd.


2011. aug. 30. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van könyv. Assassin's Creed: Testvériség a címe és elvileg a Revelations-el egyidőben fog magyarul megjelenni, angolul már van. A második rész története már kapható magyarul Reneszánsz alcímmel.

Az első résznek eleve gagyi története van, szóval azt valamilyen rajongói oldalon tudod elolvasni, ha nem akarod végigjátszani.( Amúgy a játék is nagyon gyenge.) Viszont az Assassin's Creed 2-t azt nyugodtan játszd végig, egyrészt a Brotherhood előzménye, másrészt nagyon jó játék magában is. Ja és lesz még egy AC könyv, Secret Crusade címmel, az Altairról(az első rész főhőse) fog szólni. Hogy mikor lesz magyarul még nem tudni.

2011. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

ha tényleg nagyon bejött a Botherhood, akkor megéri megvenni a 2-es részt is, mert ez a 2 játék közvetlenül kapcsolódik egymáshoz.

az első rész valóban jóval elmarad a második és a brotherhood játékélményétől, de egy rajongónak kötelező darab!

a könyvet, pedig pont ma vettem meg, 3600 ft-ért...hát nagyon tetszik, és remélem ősszel tényleg jön a folytatás

szal szerintem ne sajnáld ezekre a pénzt, egy kis spórolás, és tényleg abszolút megéri :))

2011. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] Figyelmedbe ajánlom ezt az oldalt, itt sok érdekes infó van.
2011. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Kössz szépen az infókat! :) Sikerült közben már informálódnom,és azt is megtudtam,hogy mi a története az első résznek...hát nem valami.Hát az a döntés született,hogy wégigjátszom a 2. részt meg a Revelationst.Csak azt nem értem,hogy miért lesz Altair ott Ezioval?! :/ Ha unatkozok,akkor könywet is szerzek róla. Nos köszönöm a válaszokat :)
2011. szept. 2. 07:22
 5/9 anonim válasza:
ha jól tudom Ezionak 4 vmilyen kulcsot kell összegyűjtenie, és minden egyes megtalált kulcs után egy rövid időre visszautazik Altair emlékezetébe, pont úgy mint Desmond a jelenben az animus segítségével Ezio emlékeibe
2011. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
bocs 5 kulcs, melyek szét vannak szórva Konstantinápolyban
2011. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha lehet nem kérek több választ. Sikeresen megoldódott minden. És valamilyen 5 pecsét,nem pedig kulcs,de kössz a választ
2011. szept. 2. 16:30
 8/9 anonim válasza:

[link]


Ennél jobbat nemigen találsz.

2012. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az AC történetét megnézheted a youtubon .Össze van vágva filmre az AC2 Brotherhood és a Rveéation játék.Magyar felirattal.

http://www.youtube.com/user/ratkaatka

az első AC meg itt :

http://www.youtube.com/user/assassinscreedhunsub

2012. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!