Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Állítólag készült könyv az...

Állítólag készült könyv az Assassin's Creed első részéből is, de csak angolul. Azt hol tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
És olyan boltot tudtok, ahol olcsóbban megvehetném az Assassin's Creed Renaissance könyvet(magyarul)? Vagy van valaki, aki már elolvasta és eladná nekem?Írjatok! Előre is köszi a válaszokat! 18 L
2011. szept. 12. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt letöltheted

2011. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon sokat segítettél! :)
2011. szept. 14. 11:40
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első válasz írójának köszönhetően már megvan a könyv az Assassin's Creed The Secret Crusade, már csak a Renaissance

kéne magyarul...és az könyv formában kéne, nem letöltve. Valaki tudja, h hogyan juthatok hozzá olcsóbban? Van valaki aki esetleg már kiolvasta és eladná nekem? Légyszi segítsetek!

2011. szept. 14. 11:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megvan és a Testvériség is! Úgy hogy, ha lehet nem kérek több választ! Már csak arra várok, hogy megjelenjen magyarul az első rész is, de az is tuti le lesz fordítva!!! :) :) még egyszer köszi a választ...amíg magyarul nem jelenik meg, addig próbálkozom(már egy ideje) azzal, hogy fordítgassam, de azért nagyon örülök, hogy ezt is le fogják fordítani :) :)
2011. dec. 21. 22:22
 5/6 anonim válasza:
az alexandra könyvesboltban már árulják magyarul a könyvet
2012. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ez tuti? Na, akkor már itt sem vagyok... :D
2012. febr. 16. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!