Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen marha jó játékokat...

Milyen marha jó játékokat tudtok, ami igazán élvezhető és amire azt mondom, hogy K*va jó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Számítógép adatai? Mert én mondok olyat, hogy GTA IV. És neked egy celeronod van akkor esélyed nincs.
2011. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem mindent visz. Csak mondj. GTA IV meg nevetségesen elmegy :D

Am én Battlefield 3-ra gondoltam...

2011. szept. 16. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
BF3iszonyatosan baszottt orgazmust fog okozni :D amugy meg régi gémek amik iszonyatosan nagy orgazmust okoztak Mafia 1 , Max Payne 1-2 GTA SA ,BF2
2011. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Battlefield 1942 :)

szerintem konkrét nincs amugy rengeteg van ami tetszik BF sorozat az ténleg jó:) meg GTA San Andreas is NFS Most Wanted

tehát klaszikusokat szeretek talán.

2011. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Maffia 1 ritko jó games van kihívás azt szeretem. 2 est nem játszottam. Nekem még a COD-ok tetszenek :D
2011. szept. 16. 17:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Half-Life 2 :-)

Mostanában szereztem be eredetin de olyan tuti, hogy nem bírok leállni:D Hazaérek suliból már azt tolom, már a suliban is egyre többet csak a Half-Life 2-re tudok gondolni:-)

2011. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen a HL2 függőséget okoz. :D Nagy nehezen hagytam ott énis. Rosszabb mint a WOW :D
2011. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Assassin's creed sorozat!

Battlefield BAD company 2

Far cry 2

Crysis 2,és egyéb részei!

ha ezeket maxon viszed akkor eszméletlenek!

2011. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
half life 2 imádtam vagy 10szer végigvittem habár volt az tobb is Far Cry 2 is jovolt jobb mint az 1 Far Cry 3 is király leszz szerintem
2011. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!