Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem fut a BATTLEFIELD 2...

Miért nem fut a BATTLEFIELD 2 Win7 op. Rendszer alatt?

Figyelt kérdés
(Win7 64 bit-es op.rendszerem van.) Eredeti a játék, és mikor elindítanám, fekete képernyő, majd kettőt villan (kb. másodpercenként), és minden hibaüzenet nélkül kilép az asztalra. Patch meg minden megvolt. Valami ötlet ha van valakinek, azt megköszönném!
2011. szept. 16. 20:18
1 2
 11/15 Skinheadman171 ***** válasza:
én mindegyik variáció kipróbáltam de még mindig ugyan az a bajom mint a kérdező félnek:S
2013. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám megcsináltam a kompatibilítást, windows 7 home premium 32 bit op rendszer, hardverileg rendben a gép (zsír új, 2012/12) segítség!!!
2013. júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem szerencsém van eredeti cd-ről felraktam és elindítom és láss csodát csak úgy magától elindult :) Nem csináltam vele semmit.
2014. jan. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%

Első válaszolónak teljes mértékben igaza van!

Nekem is ez van, hiába állítom át akármilyen a kompatibilis hülyeségre, akkor SEM MŰKÖDIK.


Windows XP forever, még ha le is járt a támogatása, akkor is az legjobb op. rendszer jástékokra.


Win7 meg szar játékok alá

2014. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Ja...... a Windows 7 csak annak szar akinek átlagos gépe van . pl 2 mag 2 giga ram ... stb .... nekem 4 maggal 4 giga rammal és 1 giga vidi karival simán indul a játék. igaz nem cdről telepítve . hanem Originen vettem meg. De ígyis simán indul (Windows 7 Professional 32 bit , Windows 7 Home Premium 32bit ) ezzel a 2 ővel játszottam a játékot márt . Most telepítem 64 Bites ultimate.re ha fennt lessz megírom hogy ezen is fut e .
2014. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!