Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen érdeke magokat, köveket...

Milyen érdeke magokat, köveket stb. találtatok Sims 3-ban és hol?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam az összes ásványt, de persze Gyűjteményrendező segítségével :D
2011. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És hol?
2011. dec. 11. 16:52
 3/10 A kérdező kommentje:
De amúgy akkor megmutatja a térképen, hogy hol van az ásvány?
2011. dec. 11. 16:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, megmutatja, be is lehet állítani, hogy magot, halat, kőzetet, vagy rovarokat keressen. Ha rovarokat akarsz, akkor van egy ilyen üvegkupolás kerek épület, a park, ott rengeteg lepke van például, de magot is találhatsz, ha jól szétnézel. A magokról még annyit, hogy én a temetőben majdnem mindig találtam, de ez változó. Halak a tengerpartoknál vannak :D, kőzetek, meg háát, azok mindig másik helyen. De! Van egy megoldás, amivel a saját telkeden is találhatsz időnként. Írd be egyszerre, hogy Ctrl+Shift+C (a pluszokat nem kell), és írd be, hogy testingcheatsenabled true, így előhozod a titkos menüt vagy mit. Na most, ezután üsd be ugyanígy a Ctrl+Shift+C kombináció után, hogy buydebug. Ez a titkos kód egyik plusz kódja (a testingcheatsenabled true-nak). Most, hogy beírtad, menj vásárlás módba, és ott lesz egy kérdőjel, ha a berendezési tárgyak nagy rajza melletti 2. ikonra kattintasz. A kérdőjelre katt. Sok ilyen kis fehér akármi lesz ott, nézegesd végig, és INGYEN (asszem) vedd meg amelyikre szükséged van. A nagyságuk azt szabályozza, hogy milyen nagy távolságon legyen az adott dolog, pl. drágakövek. Figyeld meg, be fog válni! Nálam nemrég egy gyémánt volt, mert ilyen drágaköves izét tettem a telekre... meg asszem, hogy szivárványkő is volt már. Az én telkemnél van egy bogaras izé, és mindig bogarak járkálnak ott... tökre idegesítő :P de persze ez csak jó :)

Remélem segítettem. Ha bármi kérdésed van, írj privátba, vagy akár itt is. Szia! :)

2011. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez a Gyűjteményrendező az Életre szóló boldogság panelnél van, a jutalmaknál, 40.000 boldogságpont. Úgy képzeld el, hogy nekem valóra kellett váltani az életcélját, hogy meg tudjam hamarabb venni)

A Gyűjteményrendezőt az eszköztáradban találod.

2011. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az üvegkupolás épület a Leszáll az éj-ben van, Bridgeport városában

Előző voltam

2011. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettetek:DD
2011. dec. 23. 18:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Segítettem :D
2011. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
upsz, bocsi:)))Akkor köszi NEKED:DD
2011. dec. 25. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2011. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!