Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz Half-Life 3? Vagy csak...

Lesz Half-Life 3? Vagy csak Half Life 2 Episode 3?

Figyelt kérdés
A Half-Life 2 Episode 2-nek a végén ugyebár Eli-t megölik és úgy végződik a játék, hogy fekszünk a földön, Alyx meg a halott apját ölelgeti. Azt tudom, hogy ahova mentünk volna Alyx-val az a Boreias hajó, ahol a Portal játszódik. Mit gondoltok? Lesz folytatás?
2011. okt. 17. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a nem hivatalos forrás szerint Episode 3 már nem lesz, majd valamikor Half Life 3 de az sincs bejelentve.
2011. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
a valve rögtön feljelentette és törölte a steam-ről a vészmadarat aki a nem hivatalos állítást közzé tette de szerintem episode 3 lesz mert pár hete jött ki a dota2 beta ami szintén source motorral megy -> ennek a játéknak a kódjában találtak episode 3-ra utaló fájlokat és mappákat. sztem a játék nem ott fog játszódni ahol a portal 2 mert az episode 2-ben úgy látszott hogy valami hideg helyen van a borealis (a borealis-t az aperture science küldte a black mesa-nak ha jól tudom a combine-ok legyőzésére vagy a black mesa elpusztítására de a hajó soha nem érte el a z úticélját). A portal 2-ben megtaláltam a borealis achievmentet ( http://www.youtube.com/watch?v=PVbqOwh2s3M) de annak a története szerint az több 10 évvel utána játszódik addig meg bármi történhetett.
2011. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!