Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » COD Modern Warfare 3 vagy...

Kolbászgyár kérdése:

COD Modern Warfare 3 vagy Battlefield 3?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 07:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%
Uncsi a kérdés, mert egyértelmű, hogy BF3.
2011. nov. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert járművekbe lehet ülni? Megmondom neked, a BF3 csak Windows7 kompatibilis, XP-n nem fut. A COD MW3 viszont mindegyik platformra elkészült.
2011. nov. 8. 08:15
 3/29 Gugu Gabor ***** válasza:
52%

Szerintem BF3-om És én most csak a játékot nézem nem az oprendszert vagy a gépet. Szerintem a CoD széria lefelé tart a 4. rész óta. Arról nem beszélve hogy mikor legutobb néztem az MW2-höz még mindig pofátalnul drágák voltak a DLC-k A BF3 hoz kissé nagyobb tartalmat adnak majd ugyan ezért a pénzért.

Egyébként egy játék kapcsán nem tudom mi a baj a win7-el már lassan 3 éves oprendszerről beszélünk ráadásul mitudom én mióta már nem is igen kapsz XP-kulcsot, szóval nem csoda ha a játékgyártók sem arra írják a játékot. Arról nem is beszélve hogy amennyire tudom az XP a mai napig nem támogatja hivatalosan a DX11-et.

2011. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%

"Csak azért, mert járművekbe lehet ülni?"

Nem látom hol írtam ezt, de egyébként többek között ezért is, meg mert hatalmas élethű pályák vannak, a környezet rombolható, amitől tényleg úgy érzed magad, mintha a csatatéren lennél, a HANGULAT (ez a legfontosabb) ezerszer jobb, nem egyedül rohangálsz a kisszobányi méretű pályán körbe körbe és quickscopelod a sok szerencsétlent, hanem az egységeddel és a csapatoddal együtt, taktikázva veszitek be a célpontot, ha meghalsz újraéleszteket, ha kifogynak a skulóból dobsz egy lőszercsomagot...

Biztos el lehet lenni a COD-dal, de ha egyszer kipróbálod a Battlefield szériát, többet eszedbe se jut.

2011. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 walholl ***** válasza:
77%

Rávágnám, hogy BF3, de nekem nem tetszik. BC2 marad továbbra is. De nekem fontos egy játéknál a szingli rész is, az pedig a DICE-nak nagyon nem akar sikerülni.

MW3-ban még bízok, annak viszont a multijával nem fogok játszani.

2011. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
em vé három, mert én mindig is "kodb*zi" voltam, sokkal jobban tetszik a kialakítása, "stílusa" (játékmenete) meg alapból is az hogy "Call of Duty". CoD1 megjelenése óta játszottam az összessel és egyet sem hagynék ki :)
2011. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Amúgy megvettem ma reggel eredetiben és azóta is azt tolom, nagyon jó lett !! :)
2011. nov. 8. 19:24
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Én cod 1 től játszottam cod 6 ig meg 7 kicsit, utánna kipróbáltam a bfbc 2 őt és azóta azon játszom, élethűbb és jobban tetszik mint a cod. Szerintem BFBF2 a 3 nem nagyon tetszik
2011. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%
Egyértelmű hogy Mw3 a battlefield 3 egy rakás sz@r lett.... a bad comany 2 még nekem is bejött de ez a mostani nagyon gagyi... az mw3 minden szempontból jobb! :)
2011. nov. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%

Én végigjátszottam a MW3-at és a BF3-at is.

A véleményem(single player részről)

A MW3 sokkal jobb.Élvezetesebb a játék,akciódús,sok ellenfél,sok fegyver,elég jó történet.Játékélményben,hangzásban nálam viszi a prímet.Negatívuma:gyenge grafika (extra beállítások mellett is,fps korlát(40 fps)minek akkor a jó gép...

BF3 mellett számomra a grafikán kívül semmi sem szól.játszottam a béta multival is,hát mit mondjak nem fogott meg.Pont amit előte írtak cod negaívumként,h egyedül rohangálsz a pályán szinte céltalanul.(túl nagy a pálya)

Cod sorozattal eddig osszessel játszottam(multit is) BF-el nem, ezért nem is írok több negatívumot a bf-hez(főleg nem a 3-as multijához)

2011. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!